Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
300 |
1952 niedoszły do obiegu znaczek o rysunku jak nr 644 lecz bez napisu LENIN. | Fi.644 XXII Mi.782 I |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
301 |
1954 rocznica Powstania Kosciuszkowskiego, znaczek za 60 gr. w kolorze niebieskim zamiast brązowofioletowym, gwarancja. | Fi.741s Mi.883 |
| 110 PLN SPRZEDANY | |
302 |
1963 numerowany nowodruk z okazji Europejskiej wystawy znaczków sportowych Wrocław 1963 w nakładzie 8500 sztuk. | Fi.1054 ND Mi.1210 ND |
| 120 PLN | |
303 |
1989 wydanie przedrukowe, silnie przesunięty nadruk nowej wartości, gwarancja. | Fi.3086 Mi.3234 |
| 100 PLN | |
304 |
1978 rocznica zjednoczenia polskiego ruchu młodzieżowego, blok z błędem "uszkodzona złota ramka przy literze W", gwarancja. | Fi.(2419) Bl 59s Mi.Bl 72 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
305 |
1989 Gen. Korczyński - znaczek niewprowadzony do obiegu. | Fi.(3064) XXV Mi.VI |
| 70 PLN SPRZEDANY | |