Aukcja 19. Poczty lokalne 1918-1919

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
7748

1918 Pułtusk, nadruk lokalny na znaczkach GGW, seria na wycinkach (tylko 7,5 f. luzem),gwarancje Ernst,.

Fi.1-10
1 300 PLN
7749

1918 Kalisz, list opłacony dwoma znaczkami pierwszego wydania, gwarancja Schmutz.

Fi.2, 4
1 000 PLN
7750

1918 Łęczyca, nadruk lokalny na znaczku GGW za 20 f., niesygnowany, fałszywy?

Fi.11
15 PLN
7751

1918 Włocławek, znaczek za 10 fen. z nadrukiem drugiego wydania, lekki ślad podlepki, piękny stan, gwarancja Danowski.

Fi.18
80 PLN
7752

1918 Włocławek, znaczek za 15 fen. z nadrukiem drugiego wydania, gwarancja Falkowski.

Fi.19
100 PLN
7753

1918 Kalisz, znaczek I wydania za 3 fen w czworobloku, gwarancja.

600 PLN
7754

1918 Kalisz, znaczek I wydania za 2 1/2 fen w czworobloku, gwarancja.

600 PLN
7755

1918 Włocławek, znaczek II wydania za 10 fen, skasowany przez przekreślenie, gwarancja.

70 PLN
7756

1918 Włocławek, znaczek I wydania za 10 fen, gwarancja.

80 PLN
7757

1918 Włocławek, znaczek II wydania za 15 fen, gwarancja.

80 PLN
7758

1918 Konin, znaczek II wydania za 2 1/2 fen, gwarancja.

200 PLN
7759

1918 Włocławek, znaczek I wydania za 7 1/2 fen, gwarancja.

80 PLN
7760

1918 Kalisz, parka znaczków III wydania, jeden z nadrukiem odwróconym.

400 PLN
7761

1918 Kalisz, parkia znaczków IV wydania, jeden z nadrukiem odwróconym.

400 PLN
7762

1918 Kalisz, zestaw 6 znaczków III wydania.

500 PLN
7763

1918 Kalisz, zestaw 7 znaczków IV wydania.

600 PLN
7764

1918 Kalisz - wydanie V - seria znaczków okupacji niemieckiej "Gen.-Gouv. Warschau" z przedrukiem lokalnym, skasowana na kopercie 10.XII.

250 PLN
7765

1918 Włocławek - wydanie III - seria znaczków okupacji niemieckiej "Gen.-Gouv. Warschau" z przedrukiem lokalnym - na kopercie - ostemplowana, kasownikiem prowizorycznym.

250 PLN
7766

1918 Jędrzejów - znaczki austro-węgierskiej poczty polowej z przedrukiem lokalnym, 8.XII ostemplowane na kopercie, unarodowionym kasownikiem.

200 PLN
7767

1918 Tarnów - wydanie II - znaczki austriackie z przedrukiem lokalnym, ostemplowane na kopercie 26.XII.

100 PLN
7768

1919 znaczki poczty lokalnej w Skałacie grzecznościowo ostemplowane na kopercie, gwarancja.

Fi.1, 2
500 PLN
7769

1921 Wydanie Nadzwyczajnej Rady Słucczyzny, przygotowane jako znaczki oplaty za doręczanie listów w Słucku.

250 PLN