Aukcja 19. Poczta obozu Woldenberg

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
8989

1944 odrastający dąb, próba bez cyfr wartości, gwarancja Krawczyk.

Fi.48 P2
200 PLN
8990

1944 cyfry - nowy rysunek, seria na wycinkach z kasownikiem okollicznościowym z okazji 500-lecia bitwy pod Warną, gwarancja.

Fi.D5-6
60 PLN
8991

1944 rocznica śmierci gen. Władysława Sikorskiego, dwa projekty, gwarancja.

Fi.bl. 1
3 000 PLN
8992

1944 500 rocznica bitwy pod Warną, kasowany okolicznościowo, w ładnym stanie, gwarancja.

Fi.Bl.5
100 PLN
8993

1944 odbitka próbna grafiki ozdobnej na kartę wielkanocną z lilijkami harcerskimi na pisance.

150 PLN
8994

1944 500 rocznica bitwy pod Warną, blok czysty w ładnym stanie, gwarancja.

130 PLN
8995

1944 zestaw banknotów oflagu II.C, każdy sygnowany przez najstarszego oficera obozu (płk.W.Szalewicza) i kierownika kasy.

2 000 PLN
8996

1945 krwawa niedziela, znaczek z nadrukiem, gwarancja.

Fi.51
100 PLN
8997

1995 okolicznościowa widokówka wydana przez Związek Żołnierzy Kresowych, wysłana z USA do Polski.

40 PLN
8998

Zbiór 7 różnych banknotów obozowych.

2 800 PLN
8999

Zestaw banknotów obozowych.

700 PLN