Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
4890 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszej formy poz. 38, gwarancja. | Fi.32I Mi.31 |
| 110 PLN | |
4891 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE poz. 41, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.32 II Mi.31 |
| 200 PLN | |
4892 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE poz. 6, ledwie widoczna naturalna fałda w papierze, gwarancja Schmutz. | Fi.32 II Mi.31 |
| 250 PLN | |
4893 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.15 "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Mikulski. | Fi.33 B1 Mi.32 |
| 1 800 PLN | |
4894 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.62, ładny egzemplarz z lekką podlepką, gwarancja Jungjohann BPP. | Fi.33 Mi.32 |
| 1 200 PLN | |
4895 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 11, stan idealny, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.33 Mi.32 |
| 1 800 PLN SPRZEDANY | |
4896 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszej formy poz. 5 z błędem "cienkie Z", praktycznie postfrisch - cień po podlepce, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.34 B1 Mi.33 |
| 240 PLN | |
4897 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszej formy poz. 43, gwarancja Mikstein. | Fi.34 Mi.33 |
| 270 PLN SPRZEDANY | |
4898 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem z poz. 35 z błędem "cienkie Z", gwarancja Schmutz. | Fi.34 B1 Mi.33 |
| 350 PLN | |
4899 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy poz. 63, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.34 Mi.33 |
| 210 PLN SPRZEDANY | |
4900 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem z poz. 51, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
4901 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z błędem z poz. 45 "cienkie Z", gwarancja Mikstein,. | Fi.35 B1 Mi.34 |
| 150 PLN SPRZEDANY | |
4902 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków za 15 hal. z nadrukiem formy pierwszej z poz. 23-24, prawy znaczek z błędem "cienkie Z", prawy górny narożnik lekko uszkodzony, gwarancja Taipale,. | Fi.35 B1 Mi.34 |
| 240 PLN SPRZEDANY | |
4903 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszej formy poz. 76, gwarancja Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 85 PLN SPRZEDANY | |
4904 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal., gwarancja Łaszkiewicz, Mikstein. | Fi.36 Mi.35 |
| 900 PLN | |
4905 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal., gwarancja Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 15 PLN | |
4906 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal., gwrancja Mikstein. | Fi.38 Mi.48 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
4907 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 30 hal. z nadrukiem formy IIB poz. 97, gwarancja Schmutz. | Fi.39 Mi.37 |
| 700 PLN | |
4908 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem z poz. 20, gwarancja Mikulski, Jędroszek. | Fi.40 Mi.38 |
| 170 PLN SPRZEDANY | |
4909 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszej formy poz. 64, gwarancja Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 30 PLN | |
4910 |
1919 wydanie krakowskie, arkusz w czterech ćwiartkach znaczka za 50 hal. zawierający wszystkie podstawowe błędy pierwszej formy przedrukowej, 10 znaczków z "cienkim Z", dwukropek, uszkodzone A i otwarte O. Gwarancja. | Fi.41 B1, B2, B3, B1 Mi.39 |
| 6 000 PLN | |
4911 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok z nadrukiem pierwszej formy z poz. 79/90, gwarancja. | Fi.42 Mi.40 |
| 230 PLN | |
4912 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszej formy poz. 18, znaczek złamany, gwarancja Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 15 PLN | |
4913 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszej formy poz. 63, gwarancja Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
4914 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z błędem "uszkodzone A", gwarancja Rachmanow,. | Fi.42 B3 Mi.40 |
| 120 PLN | |
4915 |
1919 wydanie krakowskie, arkusz w dwóch połówkach znaczka za 60 hal. zawierający wszystkie podstawowe błędy pierwszej formy przedrukowej, 10 znaczków z "cienkim Z", dwukropek, uszkodzone A i otwarte O. Dolna połowa arkusza częściowo rozdarta - oberwano przy tym jeden ząbek ze znaczka z błędem dwukropek. Gwarancja Perzyński,. | Fi.42 B1, B2, B3, B1 Mi.40 |
| 4 000 PLN | |
4916 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy poz. 71, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
4917 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok z nadrukiem pierwszej formy z poz. 58/69, gwarancja Mikstein,. | Fi.43 Mi.41 |
| 130 PLN | |
4918 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczka za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą, prawy górny z błędem na poz.85 "uszkodzone K", gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.43 B Mi.41 |
| 270 PLN | |
4919 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszej formy poz. 59, gwarancja Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 20 PLN | |
4920 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem z poz. 16, dwie potężne podlepki, podniesiona gwarancja Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
4921 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem z poz. 41 z błędem "otwarte O w POCZTA", gwarancja Schmutz. | Fi.43 B10 Mi.41 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
4922 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z błędem "uszkodzone A", duża podlepka, gwarancja. | Fi.43 B3 Mi.41 |
| 100 PLN | |
4923 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem z poz. 32, gwarancja Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
4924 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz . 41 z błędem "otwarte O w POCZTA", gwarancja Schmutz. | Fi.43 B10 Mi.41 |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
4925 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem z poz. 65, gwarancja Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 35 PLN SPRZEDANY | |
4926 |
1919 wydanie krakowskie, fałszerstwo znaczka za 90 hal., gwarancja z oznaczeniem falsum. | Fi.44 Mi.42 |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
4927 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.96, ładny egzemplarz, gwarancja Falkowski. | Fi.44 Mi.42 |
| 2 800 PLN | |
4928 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczka za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.53/64, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 280 PLN | |
4929 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB poz. 6, ledwie widoczny ślad po podlepce, gwarancja Schmutz. | Fi.45 II Mi.43 |
| 300 PLN SPRZEDANY | |