Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
890 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. | Fi.25a Mi.25 I |
| 15 PLN | |
891 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25 I |
| 15 PLN | |
892 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym z błędem "brak liter TA" i "zniekształcony orzeł", gwarancja Perzyński, z opisem Schmutz. | Fi.25b B10 Mi.25I |
| 200 PLN | |
893 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, bardzo ładny stan, gwarancja Gryżewski. | Fi.25b |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
894 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 50 z błędem "brak liter TA", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.25a B10 Mi.25 I |
| 40 PLN | |
895 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym z błędem "brak liter ZTA", gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.25b B9 Mi.25 II |
| 50 PLN | |
896 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja Miszczak. | Fi.25b Mi.25 II |
| 35 PLN SPRZEDANY | |
897 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal., gwarancja. | Fi.25a Mi.25 I |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
898 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z nadrukiem odwróconym z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja Kwaśniewski, z opisem Schmutz. | Fi.27a No B5 Mi.26 |
| 300 PLN SPRZEDANY | |
899 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.27a B5 Mi.26 |
| 40 PLN | |
900 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, resztki bardzo dużej podlepki, gwarancja. | Fi.27a Mi.26 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
901 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z nadrukiem w kolorze czarnym i z brzegowym uszkodzeniem jego lewej strony, gwiazdka i litera P, gwarancja Gryżewski. | Fi.27a Mi.26 |
| 90 PLN | |
902 |
1918 drugie wydanie lubelskie, pietnastoblok znaczka za 50/60 hal. z silnie przesuniętym nadrukiem, w wielobloku błędy "prawa gwiazdka zniekształcona" i niedodruki na lewej stronie arkusza, 15 typów nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.27a Mi.26 |
| 600 PLN | |
903 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal., gwarancja. | Fi.29 Mi.28 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
904 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja. | Fi.29 Mi.28 |
| 20 PLN | |
905 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
906 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.34 "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Krawczyk. | Fi.32I B1 Mi.31 |
| 200 PLN | |
907 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierszą formą, z ciekawym błędem na poz.18 "uszkodzona litera K tzw. gwóźdź", lekki ślad podlepki, gwarancje Koopman, Schmutz. | Fi.32I B Mi.31 |
| 600 PLN | |
908 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z błędem nadruku "dwukropek:, duża rzadkość - znaczków z tym błędem istniało około 23 sztuk, gwarancja Mikulski, Schmutz. | Fi.33 B2 Mi.32 |
| 3 500 PLN SPRZEDANY | |
909 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków za 12 hal. z nadrukiem formy I z poz. 15 i 16, lewy znaczek z błędem "cienkie Z", gwarancja Perzyński,. | Fi.34 B1 Mi.33 |
| 369 PLN SPRZEDANY | |
910 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z błędem nadruku "otwarte O" z poz. 41 pierwszej formy, gwarancja Mikstein, Subocz, Jendroszek. | Fi.34 B10 Mi.33 |
| 144 PLN SPRZEDANY | |
911 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.25 "cienkie Z", lekki ślad po podlepce, gwarancja Mikstein, Łaszkiewicz, z opisem Schmutz Ways. | Fi.34 B1 Mi.33 |
| 216 PLN SPRZEDANY | |
912 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.84, gwarancja i opis Schmutz | Fi.34 Mi.33 |
| 270 PLN | |
913 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.49 "uszkodzona litera P tzw. gwóźdź", gwarancja Schmutz. | Fi.34 B Mi.33 |
| 1 600 PLN | |
914 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. (poz.79) na widokówce wysłanej z urzędu pocztowego Kraków 2, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 600 PLN | |
915 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.15 "cienkie Z", lekki cień śladu po podlepce, gwarancja Mikstein, Ways. | Fi.35 B1 Mi.34 |
| 200 PLN | |
916 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.95, gwarancja Mikstein, Gryżewski. | Fi.36 Mi.35 |
| 600 PLN | |
917 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25 hal. z nadrukiem drugą formą poz.55, lekki ślad podlepki, nieco pożółkły papier, gwarancja i opis Mikstein, Miszczak. | Fi.37II Mi.36 |
| 2 600 PLN SPRZEDANY | |
918 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal., gwrancja Mikstein. | Fi.38 Mi.48 |
| 20 PLN | |
919 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszej formy poz. 94, brak jednego ząbka, gwarancja. | Fi.40 Mi.38 |
| 50 PLN | |
920 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierszą formą, z ciekawym błędem na poz.58 "uszkodzona litera A tzw. gwóźdź", mocny ślad podlepki, gwarancja Schmutz. | Fi.40 B Mi.38 |
| 400 PLN | |
921 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszej formy poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja. | Fi.41 B2 Mi.39 |
| 210 PLN SPRZEDANY | |
922 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszej formy poz. 71, gwarancja Jungjohan. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
923 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszej formy poz. 26, gwarancja Miszczak. | Fi.42 Mi.40 |
| 35 PLN SPRZEDANY | |
924 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.17 i 18 - znaczki z pierwszej fazy druku, bez uszkodzonych liter "P"na poz.17, bardzo rzadkie, piękny stan, gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 250 PLN | |
925 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszej formy z poz. 27 z charakterystycznym dla krótkiej fazy druku z niedobiciem liter PP, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 200 PLN | |
926 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszej formy poz. 45 z błędem "cienkie Z", ślady po bardzo dużej podlepce, gwarancja. | Fi.43 B1 Mi.41 |
| 25 PLN | |
927 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z błędem "dwukropek" z początkowej fazy druku - bez wcięcia w P w Poczta, gwarancja Schmutz. | Fi.43 B2 Mi.41 |
| 85 PLN SPRZEDANY | |
928 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z błędem nadruku "dwukropek", znaczek pochodzi z końcowej fazy druku formą pierwszą - posiada wcięcie w literze P w Polska, rzadko spotykaną na tym znaczku, niewielka podlepka, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.43 B2 Mi.41 |
| 200 PLN | |
929 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz. 25 "cienkie Z", gwarancja Mikstein z opisem Ways. | Fi.43 B1 Mi.41 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |