Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
1940 |
1943 pośrednictwo pocztowe Borek Fałęcki, gwarancja. | |
| 60 PLN | |
1941 |
1943 Kraków - frankatura mechaniczna, gwarancja. | |
| 380 PLN | |
1942 |
1943 Lublin - dowód nadania. | |
| 150 PLN | |
1943 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
1944 |
1943 Radom - wirnik propagandowy. | |
| 350 PLN | |
1945 |
1943 przekaz paczkowy z Buska Zdroju. | |
| 30 PLN | |
1946 |
1943 "Dzień NSDAP w Generalnym Gubernatorstwie", specjalna ilustrowana karta, ostemplowana okolicznościowo 13.VIII w Krakowie. | |
| 50 PLN | |
1947 |
1944 polecony list z frankaturą mechaniczną. | Fi.7 |
| 600 PLN | |
1948 |
1944 kartka ze stemplem okolicznościowym "Tatry" z Zakopanego 28.11.44, na odwrocie widok Kasprowego, gwarancja. | Fi.72 |
| 300 PLN | |
1949 |
1944 stempel okolicznościowy. | Fi.117-19 |
| 160 PLN SPRZEDANY | |
1950 |
1944 urodziny Hitlera, seria w arkuszach. | Fi.117-19 |
| 100 PLN | |
1951 |
1944 wydanie z dopłatą na Fundusz Kultury GG, seria skasowana 15.VII w pierwszym dniu obiegu na kopercie miejscowego, ekspresowego listu poleconego, kasownik odbiorczy. | Fi.120-124 Mi.120-124 |
| 60 PLN | |
1952 |
1944 5 rocznica utworzenia GG, czworoblok znaczków ząbkowanych za 10+10 zł. z błędem "flaga nad Wawelem". | Fi.125b |
| 280 PLN SPRZEDANY | |
1953 |
1944 5 rocznica utworzenia GG. | Fi.125 |
| 50 PLN | |
1954 |
1944 5 rocznica utworzenia GG, znaczki cięty i ząbkowany za 10+10 zł. z błędem przesunięcie rytu zamku wawelskiego (środka) względem ramki. | Fi.125a, 125b nz |
| 150 PLN | |
1955 |
1944 list urzędowy z Radomia. | Fi.U |
| 25 PLN | |
1956 |
1944 widoki zabytkowych budowli sygn. I.44. | Fi.Cp9 III |
| 40 PLN | |
1957 |
1944 całostka wydania obiegowego. | Fi.Cp10 |
| 15 PLN | |
1958 |
1944 "Brak górnego szeryfa E w POSTKARTE" usterka (odmiana ?) karty pocztowej, czysta. | Fi.Cp9III Mi.P12/03 |
| 120 PLN | |
1959 |
1944 portret Hitlera - karta pocztowa, wysłana 12.XII z Pruszkowa do Włocławka (Leslau), (Mi.40 euro). | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 60 PLN | |
1960 |
1944 portret Hitlera, karta pocztowa, czysta. | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 15 PLN | |
1961 |
1944 widoki zabytkowych budowli, 12 gr. fioletowa karta o sygnaturze I.44. wysłana 26.VI z Warszawy do Jarosławia (Mi.65 euro). | Fi.Cp9III Mi.P12/03 |
| 120 PLN | |
1962 |
1944 widoki zabytkowych budowli, 12 gr. fioletowa karta o sygnaturze I.44, czysta (Mi.25 euro). | Fi.Cp9III Mi.P12/03 |
| 50 PLN | |
1963 |
1944 urzędowa karta pocztowa (sygn. III.42) wysłana 28.VII z Krakowa do Tarnowa, zwraca uwagę nietypowy kasownik mechaniczny; dekoracyjna całość. | Fi.Cp9II Mi.P12/02 |
| 60 PLN | |
1964 |
1944 5 rocznica utworzrenia Generalnego Gubernatorstwa, arkusik w niespotykanie ładnym stanie. | Fi.Ark.125b Mi.Klb.125 |
| 540 PLN | |
1965 |
1944 widoki, tzw"górale", marginesowa seria znaczków nie wprowadzonych do obiegu, piękny stan, fotoatest Jungjohann BPP. | Fi.I,II,IV Mi.I-III |
| 3 000 PLN SPRZEDANY | |
1966 |
1944 pośrednictwo pocztowe Kamionka Wielka, gwarancja. | |
| 50 PLN | |
1967 |
1944 Kraków - frankatura mechaniczna. | |
| 350 PLN | |
1968 |
1944 koperta nakladu pocztowego do rachunków telefonicznych, na odwrocie reklama Commerzbanku, uszkodzona. | |
| 80 PLN | |
1969 |
1945 kasownik z okazji dnia NSDAP w GG na kartce propagandowej. | Fi.106 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |