Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
41 |
1851 list z Sanoka do Tarnowa. | |
| 40 PLN | |
42 |
1851 dowód wpłaty przesłany 11.VI z Warszawy do Piotrkowa, ciekawy formularz wydrukowany na papierze ze znakiem wodnym, stempelek zwolnienia od opłaty pocztowej: "Służba Cywilna/ Rządowa", bardzo ładny stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
43 |
1852 list z Kielc ze stemplem Inters Rządowy i POLOGNE. | |
| 150 PLN SPRZEDANY | |
44 |
1853 list z Mszany Dolnej ze stemplem Limanowej i Wisznicza na odwrocie. | |
| 40 PLN | |
45 |
1854 list z Opola. | |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
46 |
1854 polecony list z Grotkowa. | |
| 120 PLN | |
47 |
1854 list z Brzostek ze stemplem odbiorczym Tarnowa na odwrocie. | |
| 30 PLN | |
48 |
1855 list z Buska do Radomia. | |
| 80 PLN | |
49 |
1857 list z Podgórza do Tarnowa. | |
| 30 PLN | |
50 |
1857 list z Wadowic. | |
| 30 PLN | |
51 |
1857 list z Krościenka do Starego Sącza. | |
| 35 PLN SPRZEDANY | |
52 |
1857 list z Krzeszowic do Tarnowa. | |
| 30 PLN | |
53 |
1858 list z Gdowa do Krakowa. | |
| 30 PLN | |
54 |
1859 list z Miłosławia (Miloslaw) wysłany 28.VI adresowany do Meiningen, na odwrocie kasownik odbiorczy i idealnie zachowana pieczęć lakowa. | |
| 60 PLN | |
55 |
1860 list z Wadowic ze stemplem odbiorczym Mogilan. | |
| 40 PLN | |
56 |
1861 list z Gdowa, na dowrocie kasownik odbiorczy Alt Sandec 2/4. | |
| 40 PLN | |
57 |
1863 list z Wiśnicza do Porąbki przez Brzesko i Bochnię. | |
| 40 PLN | |
58 |
1863 kwit pocztowy na przeslane do Warszawy 5 rubli srebrem. | |
| 80 PLN | |
59 |
1863 list z Brzeska do Nowgo Sącza. | |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
60 |
1864 polecony list z Sambora do Drohobycza. | |
| 80 PLN | |
61 |
1865 Recepis na list wartościowy. | |
| 100 PLN | |
62 |
1867 list z Łopatyna do Lwowa. | |
| 30 PLN | |
63 |
1867 miejscowy list urzędowy. | |
| 40 PLN | |
64 |
1869 list urzędowy z Mogilna wysłany 15.XI do Trzemeszna, wewnątrz pieczęć urzędu pocztowego (z koroną i trąbką pocztową). | |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
65 |
1872 recepis nadawczy. | |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
66 |
1873 recepis nadawczy. | |
| 50 PLN | |
67 |
1883 list z Nowego Sącza do Tarnowa. | |
| 25 PLN | |
68 |
1889 List z Piły. | |
| 20 PLN | |