Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
10121 |
1911 kartka z Zakopanego do Warszawy. | |
| 25 PLN | |
10122 |
1912 rosyjskie znaczki użyte na liście poleconym z Warszawy Centralnej (rosyjskie stemple i erka) 12.7.12, na odwrocie rosyjski stempel odbiorczy Nowego Miasta. | Mi.69 |
| 80 PLN | |
10123 |
1912 widokówka z Bochotnicy do Wilna. | |
| 50 PLN | |
10124 |
1912 kartka z Warszawy do Wilna. | |
| 35 PLN | |
10125 |
1912 kartka z pośrednictwa pocztowego Szumbark do Wiednia. | |
| 40 PLN | |
10126 |
1914 Śląsk Cieszyński, recypis zwrotny też polskojęzyczny, sygnatura Nr.66, stempel Niedek/Nydek oraz Bystrzyca 11.9.14, na odwrocie kasownik Jabłonków. | |
| 25 PLN | |
10127 |
1914 list polecony z Drohobycza 2.I.1914 do Warszawy - stempel odbiorczy pisany cyrylicą. | |
| 50 PLN | |
10128 |
1914 Pośrednictwo pocztowe Grallau kr. Neidenburg. | |
| 250 PLN | |
10129 |
1915 formularz poczty polowej wysłany 4.VII z Borysławia do Wiednia, ponieważ przesyłka pochodziła od osoby cywilnej poczta naliczyła dopłatę. | Mi.P38 |
| 30 PLN | |
10130 |
1915 list z Warszawy do Modrynia, stempel odbiorczy Hrubieszów/Gub. Chełmska. | |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
10131 |
1917 list sądowy wysłany na koszt adresata z Tarnowa 14.VII do Krakowa, gdzie poczta naliczyła dopłatę, niedoręczony - po unieważnieniu dopłaty - zwrócony do nadawcy, ładny obieg. | Mi.P59 |
| 150 PLN | |
10132 |
1918 Śląsk Cieszyński, przekaz pocztowy też polskojęzyczny ze stemplem Jabłonków 26.IV.18. | |
| 5 PLN SPRZEDANY | |
10133 |
1922 Śląsk Cieszyński, recypis zwrotny też polskojęzyczny, sygnatura Nr. 66, stempel Cesky Tesin 20.I.22, na odwrocie kasownik Jablonkov ve Dlezsku. | |
| 20 PLN | |
10134 |
1927 Śląsk Cieszyński, recypis zwrotny też polskojęzyczny, sygnatura Nr. 67, stempel Trinec 7.IX.27, na odwrocie kasownik Jablunkov. | |
| 10 PLN | |
10135 |
1927 Śląsk Cieszyński, recypis zwrotny też polskojęzyczny, sygnatura Nr. 67, stempel Vendryne 2.VII.27, na odwrocie stempel odbiorczy Jablunkov. | |
| 10 PLN | |
10136 |
1932 Śląsk Cieszyński, recypis zwrotny też polskojęzyczny, sygnatura C. 66, stempel Frystat 13.V.32, na odwrocie kasownik Frystat. | |
| 15 PLN SPRZEDANY | |