Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
13160 |
1985 kopletny rocznik na kopertach FDC, bez bl.82II i bl.83II. | |
| 45 PLN | |
13161 |
1985 kompletny stemplowany rocznik, 51 zn 2 bl. | |
| 14 PLN | |
13162 |
1985-1987 Klaser "jubileuszowy" tom XVI z czystym kompletem znaczków, bloczków i arkusików. | |
| 180 PLN | |
13163 |
1986 kompletny rocznik, 63 znaczki, 4 bloki. | Fi.2865-2927 Mi.3013-3075 |
| 38 PLN | |
13164 |
1986 kopletny rocznik na kopertach FDC, bez bl.84-85 | |
| 55 PLN | |
13165 |
1986 kompletny stemplowany rocznik,63 zn. 4 bl. | |
| 30 PLN | |
13166 |
1987 kompletny rocznik, 55 znaczków, 3 bloki, bez bl.88. | Fi.2928-2985 Mi.3076-3133 |
| 25 PLN | |
13167 |
1987 wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, prawy znaczek z błędem "uszkodzone K w Polska", gwarancja. | Fi.2951-52 Mi.3099-100 |
| 25 PLN | |
13168 |
1987 wizyta Papieża w Polsce, arkusik, narożny górny znaczek z błędem "uszkodzone k w Polska". Gwarancja. | Fi.2951-52 Mi.3099-100 |
| 40 PLN | |
13169 |
1987 wizyta papieża, prawy znaczek z błędem "uszkodzona litera K w POLSKA". | Fi.2952s Mi.3099-100 |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
13170 |
1987 kopletny rocznik na kopertach FDC, bez bl.88. | |
| 45 PLN | |
13171 |
1987 5.VI blok "Papież - Jaruzelski" na kopercie FDC. Z całą pewnością jest to jedna z najrzadszych i najtrudniejszych do zadobycia kopert FDC z okresu PRL, większość kopert uchodzących za FDC to po prostu koperty z kasownikiem okolicznościowym ze spotkania Papieża z gen.Jaruzelskim na Zamku, prawdziwych kopert FDC istnieje prawdopodobnie tylko kilka sztuk. | Fi.Bl.88 Mi.Bl.102 |
| 800 PLN | |
13172 |
1987 kompletny stemplowany rocznik, 55 zn. 3 bl., bez bl.88 | |
| 15 PLN | |
13173 |
1988 kompletny rocznik, 55 znaczków, 1 blok, bez bl.93. | Fi.2986-3041 Mi.3134-3189 |
| 22 PLN | |
13174 |
1988 kopletny rocznik na kopertach FDC, bez bl.93. | |
| 45 PLN | |
13175 |
1988 kompletny stemplowany rocznik, 55 zn. 1 bl., bez bl.93 | |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
13176 |
1988-1989 Klaser "jubileuszowy" tom XVII z czystym kompletem znaczków, bloczków i arkusików. | |
| 160 PLN | |
13177 |
1989 kompletny rocznik, 64 znaczki, 4 bloki. | Fi.3042-3104 Mi.3190-3252 |
| 50 PLN | |
13178 |
1989 fałszerstwo na szkodę poczty znaczka za 1000 zł na kartce z Grodziska Mazowieckiego. | Fi.3098 FPt Mi.3246 |
| 350 PLN | |