Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Aukcja 15. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
9825

1949 całostka wydania prowizorycznego z sygnaturą VIII.47 z nadrukiem typ 7, po bokach minimalne ślady po podklejkach.

Fi.Cp 119 Ix
30 PLN
9826

1949 całostka wydania prowizorycznego z sygnaturą VIII.48 i nadrukiem typ 7.

Fi.Cp 119 Ix
30 PLN
9827

1949 całostka wydania prowizorycznego.

Fi.Cp 110 IIb
70 PLN
9828

1949 Wydanie prowizoryczne, karta 101 z nadrukiem typu 3 ilustracja w kolorze oliwkowym, czysta.

Fi.Cp117
40 PLN
9829

1949 Wydanie prowizoryczne, karta 101 z nadrukiem typu 3 ilustracja w kolorze niebieskim, czysta.

Fi.Cp117
40 PLN
9830

1950 próbna odbitka nadruku nowej wartości i hasła propagandowego na kartonowej przekładce, bardzo rzadkie, gwarancja.

Fi.Cp 119
820 PLN
9831

1950 całostka z hasłem 18a.

Fi.Cp 124
12 PLN
9832

1950 "groszy" typ 8, mieszana frankatura, karta z hasłem propagandowym 19, dofrankowana znaczkami w nowej walucie (w tym obowiązkowa opłata 15 gr. na odbudowę Warszawy), wysłana 26.I.52 z Krynicy.

Fi.Cp124
50 PLN
9833

1950 "groszy" nadruk typu 10, dotychczas niekatalogowany na karcie 109 (Bierut) z hasłami propagandowymi !!! Karta czysta, typ 10 nadruku należy do jednego z czterech najrzadszych typów dyrekcyjnych.

Fi.Cp109II
300 PLN
9834

1951 kartka z przedrukiem Groszy. Gwarancja.

Fi.Cp 124
60 PLN
9835

1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VI.50.

Fi.Cp 125
10 PLN
9836

1951 całostka okolicznościowa.

Fi.Cp 128
5 PLN
9837

1951 całostka z hasłem 21b i sygnaturą VII.52, na rogach nieznaczne ślady po wkładkach.

Fi.Cp 125
20 PLN
9838

1951 całostka z hasłem 18b i sygnaturą VII.52.

Fi.Cp 125
35 PLN
9839

1951 całostka z hasłem 23 i sygnaturą XI.51, na rogach niewielkie ślady po wkładkach.

Fi.Cp 125
15 PLN
9840

1951 całosta z hasłem 21b i sygnaturąXI.51, na rogach ślady po wkładkach.

Fi.Cp 125
15 PLN
9841

1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturąXI.51, na rogach ślady po wkładkach.

Fi.Cp 125
15 PLN
9842

1951 całostka z hasłem 18b i sygnaturą XI.51, na rogach niewielkie ślady po wkładkach.

Fi.Cp 125
15 PLN
9843

1951 Światowy Tydzień Młodzieży.

Fi.Cp126
15 PLN
9844

1952 koperta z hasłem G i sygnaturą IV.52.

Fi.Ck 13
15 PLN
9845

1952 koperta z hasłem c i sygnaturą XI.51.

Fi.Ck 13
10 PLN
9846

1952 kooperta z hasłem D i sygnaturą XI.51.

Fi.Ck 13
10 PLN
9847

1952 koperta z hasłem E i sygnaturą XI.51.

Fi.Ck 13
10 PLN
9848

1952 koperta z hasłem F i sygnaturą XI.51.

Fi.Ck 13
10 PLN
9849

1952 koperta z hasłem H i sygnaturą XI.51.

Fi.Ck 13
15 PLN
9850

1952 koperta z hasłem H i sygnaturą XI.51, błąd uszkodzone R w GR, gwarancja.

Fi.Ck 13
50 PLN
9851

1953 koperta lotnicza.

Fi.Ck 17a
35 PLN
9852

1953 koperta z hasłem C na papierze białym z uszkodzonym E w CENA, na odwrocie dwie podlepki, gwarancja.

Fi.Ck 16I
60 PLN
9853

1953 koperta z hasłem D na papierze białym z uszkodzonym E w CENA, na odwrocie dwie podlepki, gwarancja.

Fi.Ck 16I
60 PLN
9854

1953 koperta z hasłem E na papierze białym z uszkodzonym E w CENA, na odwrocie dwie podlepki, gwarancja.

Fi.Ck 16I
60 PLN
9855

1953 koperta z hasłem F na papierze białym, na odwrocie dwie podlepki.

Fi.Ck 16I
25 PLN
9856

1953 koperta z hasłem H na papierze białym, na odwrocie dwie podlepki.

Fi.Ck 16I
25 PLN
9857

1953 koperta z hasłem G na papierze białym, na odwrocie dwie podlepki.

Fi.Ck 16I
25 PLN
9858

1953 koperta z hasłem Gna papierze białym x.

Fi.Ck 16
10 PLN
9859

1953 całostka z hasłem 21c i sygnaturą III.53.

Fi.Cp 136
12 PLN
9860

1953 całostka z hasłem 23 i sygnaturą III.53.

Fi.Cp 136
12 PLN
9861

1953 całostka z hasłem 23 i sygnaturą II.52.

Fi.Cp 133
10 PLN
9862

1954 całostka wydania prowizorycznego, gwarancja.

Fi.Cp 136 typ 16b
40 PLN
9863

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z stemplem typ 13.

Fi.Cp 136
60 PLN
9864

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z stemplem typ 12.

Fi.Cp 136
60 PLN