Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
6843 |
1981 60-lecie PZT, czworoblok, lewy dolny znaczek z błędem "plama nad skarpetą na lewej nodze", gwarancja. | Fi.2613s Mi.2756 |
| 15 PLN | |
6844 |
1981 60-lecie Polskiego Związku Tenisowego, znaczek z błędem "plamka nad skarpetą na lewej nodze" na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.2613s |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
6845 |
1982 600 lat obecności Obrazu Jasnogórskiego w klasztorze o.o. Paulinów w Częstochowie, znaczki skasowane okolicznościowo na ilustrowanych kartach w pierwszym dniu obiegu. | Fi.2670-2672 Mi.2818-2820 |
| 25 PLN | |
6846 |
1982 600 lat obecności Obrazu Jasnogórskiego w klasztorze w Częstochowie, czworoblok znaczka za 25 zł, dolny lewy znaczek z błędem "OBLEŻENIE". Gwarancja. | Fi.2671s Mi.2819 |
| 20 PLN | |
6847 |
1982 600 lat obecności Obrazu Jasnogórskiego w Częstochowie, czworoblok, dolny lewy znaczek z błędem "kropka nad lewą brwią", gwarancja. | Fi.2672s Mi.2820 |
| 30 PLN | |
6848 |
1982 600 lecie Obrazu Jasnogórskiego w klasztorze w Częstochowie, parka zanczków za 65 zł, prawy znaczek z błędem "kropka nad lewą brwią". Gwarancja. | Fi.2672s Mi.2820 |
| 30 PLN | |
6849 |
1982 50-lecie zwyciestwa polskich lotników - Challenge, blok z błędem "przerwana trasa Madryt - Pau" na kopercie FDC, gwarancja. | Fi.Bl.73s |
| 20 PLN | |
6850 |
1982 600 lat obecności Obrazu Jasnogórskiego w klasztorze o.o. Paulinów w Częstochowie, blok na kopercie FDC. | Fi.Bl.75 Mi.Bl.89 |
| 90 PLN | |
6851 |
1982 50-lecie zwycięztwa w Challengu, blok z błędem "przerewana trasa Madryt - Pau", gwarancja. | Fi.bl. 73s Mi.Bl. 87 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
6852 |
1983 40 rocznica powstania w Getcie warszawskim, znaczek z błędem na przywieszce "odwrócone C w ŻOB", gwarancja. | Fi.2718 Pws Mi.2866 Zf |
| 15 PLN | |
6853 |
1983 40 rocznica powstania w getcie warszawskim, para znaczków z przywieszkami, prawa przywieszka z błędem "odwrócone C w ŻOB". Gwarancja. | Fi.2718 Pws Mi.2866 Zf |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
6854 |
1983 750-lecie nadania praw miejskich Toruniowi, znaczek z pustopolem. | Fi.2728 Mi.2876 |
| 15 PLN | |
6855 |
1983 60-lecie Polskiego Związku Bokserskiego, znaczek z przesuniętym drukiem barw, gwarancja. | Fi.2740 Mi.2888 |
| 250 PLN | |
6856 |
1985 pojazdy pożarnicze, znaczek z błędem "otwarte O w DO", gwarancja. | Fi.2815s Mi.2963 |
| 15 PLN | |
6857 |
1987 III wizyta Jana Pawła II w Polsce, arkusik z błędem "uszkodzone K", gwarancja. | Fi.2951-52 Ark. Mi.3099-100 |
| 60 PLN | |
6858 |
1987 wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce,prawy znaczek z błędem "wcięte K w POLSKA". Gwarancja. | Fi.2951-52 Mi.3099-100 |
| 25 PLN | |
6859 |
1987 5.VI, blok "Papież - Jaruzelski" na kopercie FDC, z całą pewnością jest to jedna z najrzadszych i najtrudniejszych do zadobycia kopert FDC z okresu PRL, większość kopert uchodzących za FDC to po prostu koperty z kasownikiem okolicznościowym ze spotkania Papieża z gen.Jaruzelskim na Zamku, prawdziwych kopert FDC istnieje prawdopodobnie kilka - sztuk. | Fi.Bl.88 Mi.Bl.102 |
| 800 PLN | |
6860 |
1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Jaruzelskim, blok. | Fi.bl. 88 Mi.Bl. 102 |
| 140 PLN | |
6861 |
1988 wojna obronna 1939, czwolroblok, lewy górny znaczek z błędem "przerwane 2 w nominale", gwarancja. | Fi.3013t Mi.3161 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
6862 |
1988 wojna obronna 1939, czworoblo, dolny lewy znaczek z błędem "scieniałe O w nominale", gwarancka. | Fi.3013s Mi.3161 |
| 40 PLN | |
6863 |
1988 200 rocznica Sejmu Czteroletniego, czworoblok znaczka za 20 zł, dolny prawy znaczek z błędem "czerwona plamka na lewo od buławy". Gwarancja. | Fi.3020s Mi.3167 |
| 30 PLN | |
6864 |
1988 statki pożarnicze, znaczek za 20 zł. jednostronnie cięty. | Fi.3039 Mi.3187 |
| 200 PLN | |
6865 |
1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok. | Fi.bl. 93 Mi.Bl. 107 |
| 80 PLN | |
6866 |
1989 głowy wawelskie, pasek 6 znaczków drukowanych z rolki, na odwrocie numer na znaczku. | Fi.3048 Mi.3196 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
6867 |
1989 wydanie przedrukowe, czworoblok znaczka z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.3086 Mi.3234 |
| 80 PLN | |
6868 |
1989 wydanie przedrukowe, znaczek za 500 zł z przesuniętym w górę nadrukiem. | Fi.3086 Mi.3234 |
| 10 PLN | |
6869 |
1989 wydanie przedrukowe, znaczek za 500 zł z przesuniętym w prawo nadrukiem. | Fi.3086 Mi.3234 |
| 10 PLN | |
6870 |
1989 wydanie przedrukowe, znaczek za 500 zł z silnie przesuniętym w lewo nadrukiem. | Fi.3086 Mi.3234 |
| 15 PLN | |
6871 |
1989 1000 zł fałszerstwo na szkodę poczty, widokówka opłacona 2 fałszywymi znaczkami, wysłana 9.IX.1993 miejscowo w Warszawie, gwarancja Krawczyk. | Fi.3098FP |
| 450 PLN | |
6872 |
1989 fałszerstwo na szkodę poczty znaczka za 1000 zł, gwarancja. | Fi.3098 FPt Mi.3246 |
| 120 PLN | |
6873 |
1989 niewprowadzony do obiegu znaczek z podobizną gen. Korczyńskiego na liście poleconym do Anglii. | Fi.XXVI Mi.IV |
| 150 PLN | |
6874 |
1989 20 rocznica lądowania na księżycu, blok cięty na kopercie FDC (w katalogu Michel wyceniona na 50 euro). | Fi.Bl.95A Mi.Bl.109B |
| 150 PLN | |
6875 |
1993 750-lecie nadania praw miejskich Szczecinowi, znaczek z pustopolem. | Fi.3295 Mi.3443 |
| 15 PLN | |
6876 |
1976 nowodruk z przekreślonym nominałem. | Fi.bl. 54 ND Mi.Bl. 65 SD |
| 40 PLN | |