Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
3219 |
1941 Formularz listowy Dachau z dwiema akwarelkami na pierwszej i trzeciej stronie. | |
| 800 PLN | |
3220 |
1941 Trzy kartki wysłane przez Tadeusza Patzera z Pawiaka. | |
| 300 PLN | |
3221 |
1942 List z Warszawy do Oświęcimia. Koperta z listem. | |
| 300 PLN SPRZEDANY | |
3222 |
1944 Kartka z Ozorkowa do Dachau. | |
| 1 000 PLN | |
3223 |
1944 Przekaz paczkowy do Flosenburga, na odwrocie stempel odbiorczy, gwarancja. | |
| 250 PLN | |
3224 |
1944 Dwie kartki wysłane przez tego samego więźnia, jedna za pośrednictwem PCK w Kielcach z obozu przejściowego w Częstochowie, a druga z obozu pracy w Niemczech. Gwarancja. | |
| 250 PLN | |
3225 |
1945 List z Lentschutz (Wartheland) do Dachau. W kopercie ocenzurowany list. Bardzo dobry stan zachowania. | |
| 800 PLN | |
3226 |
1945 15 styczeń 1945 !!! Kartka pocztowa do Buchenwaldu, gwarancja. | |
| 1 000 PLN | |