Aukcja zakończy się 02.12.2024

Aktualna aukcja Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
80355

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu łódzkiego IIb z ilustracją 2.

Fi.Cp110IIb
120 PLN
Licytuj
80356

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 2.

Fi.Cp111
70 PLN
Licytuj
80357

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z przesuniętym nadrukiem typ 2.

Fi.Cp111
70 PLN
Licytuj
80358

Fi.Cp111z
70 PLN
Licytuj
80359

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 5, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp112IIIy
50 PLN
Licytuj
80360

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 1 z obiegu pocztowego ze stemplem Jędrzejów, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp113
80 PLN
Licytuj
80361

1949 wydanie prowizoryczne, gwarancja Rzadkosz.

Fi.Cp113
60 PLN
Licytuj
80362

Fi.Cp113-14
200 PLN
Licytuj
80363

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp115
120 PLN
Licytuj
80364

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4.

Fi.Cp115
120 PLN
Licytuj
80365

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4, słabszy stan.

Fi.Cp116
45 PLN
Licytuj
80366

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z Łęgu Starościńskiego do Warszawy.

Fi.Cp117
20 PLN
Licytuj
80367

1949 wydanie prowizoryczne, komplet całostek Cp117 z różnymi ilustracjami.

Fi.Cp117
180 PLN
Licytuj
80368

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3, stan średni.

Fi.Cp117
30 PLN
Licytuj
80369

Fi.Cp117
30 PLN
Licytuj
80370

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3.

Fi.Cp117
50 PLN
Licytuj
80371

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp117
60 PLN
Licytuj
80372

1949 wydanie prowizoryczne, komplet całostek z różnymi barwami ilustracji.

Fi.Cp117
160 PLN
Licytuj
80373

1949 całostka wydania prowizorycznego.

Fi.Cp117d
40 PLN
Licytuj
80374

Fi.Cp118
500 PLN
Licytuj
80375

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 6.

Fi.Cp118
800 PLN
Licytuj
80376

Fi.Cp119
30 PLN
Licytuj
80377

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
25 PLN
Licytuj
80378

Fi.Cp119
25 PLN
Licytuj
80379

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
40 PLN
Licytuj
80380

Fi.Cp119
40 PLN
Licytuj
80381

1949 wydanie prowizoryczne, karta 103 na kartonie szarobiałym szorstkim grubym z sygnaturą VIII 48 z czerwonym nadrukiem typu 7 oraz hasłem propagandowym 16b (otuchy); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp119Ib
100 PLN
Licytuj
80382

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16b z obiegu pocztowego z Warszawy.

Fi.Cp119Ib
30 PLN
Licytuj
80383

Fi.Cp119Ib
45 PLN
Licytuj
80384

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą VIII 48 z nadrukiem typ 7, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp119x
40 PLN
Licytuj
80385

Fi.Cp120
40 PLN
Licytuj
80386

1949 wydanie prowizoryczne, całostka na kartonie kremowoszarym z nadrukiem typ 8, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp120
50 PLN
Licytuj
80387

1949 wydanie prowizoryczne, całostka na kartonie szarobiałym z nadrukiem typ 8, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp120
50 PLN
Licytuj
80388

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp120
25 PLN
Licytuj
80389

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp120
25 PLN
Licytuj
80390

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu pocztowego z nadrukiem typ 9.

Fi.Cp120
40 PLN
Licytuj
80391

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8 z obiegu pocztowego Kalwarja Zebrzydowska

Fi.Cp120
70 PLN
Licytuj
80392

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8 na kartonie szarobiały, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp120
50 PLN
Licytuj
80393

Fi.Cp120
60 PLN
Licytuj
80394

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11 z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp120
30 PLN
Licytuj