Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
80355 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu łódzkiego IIb z ilustracją 2. | Fi.Cp110IIb |
| 120 PLN Licytuj | |
80356 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 2. | Fi.Cp111 |
| 70 PLN Licytuj | |
80357 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z przesuniętym nadrukiem typ 2. | Fi.Cp111 |
| 70 PLN Licytuj | |
80358 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 2. | Fi.Cp111z |
| 70 PLN Licytuj | |
80359 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 5, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp112IIIy |
| 50 PLN Licytuj | |
80360 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 1 z obiegu pocztowego ze stemplem Jędrzejów, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp113 |
| 80 PLN Licytuj | |
80361 |
1949 wydanie prowizoryczne, gwarancja Rzadkosz. | Fi.Cp113 |
| 60 PLN Licytuj | |
80362 |
1949 wydanie prowizoryczne, komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar pomordowanych przez Niemców w Oświęcimiu z czarnym nadrukiem: karta Cp97 z nadrukiem typu 1, karta Cp98 z nadrukiem typu 13; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp113-14 |
| 200 PLN Licytuj | |
80363 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp115 |
| 120 PLN Licytuj | |
80364 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4. | Fi.Cp115 |
| 120 PLN Licytuj | |
80365 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4, słabszy stan. | Fi.Cp116 |
| 45 PLN Licytuj | |
80366 |
1949 wydanie prowizoryczne, kartka z Łęgu Starościńskiego do Warszawy. | Fi.Cp117 |
| 20 PLN Licytuj | |
80367 |
1949 wydanie prowizoryczne, komplet całostek Cp117 z różnymi ilustracjami. | Fi.Cp117 |
| 180 PLN Licytuj | |
80368 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3, stan średni. | Fi.Cp117 |
| 30 PLN Licytuj | |
80369 |
| 30 PLN Licytuj | |
80370 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3. | Fi.Cp117 |
| 50 PLN Licytuj | |
80371 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp117 |
| 60 PLN Licytuj | |
80372 |
1949 wydanie prowizoryczne, komplet całostek z różnymi barwami ilustracji. | Fi.Cp117 |
| 160 PLN Licytuj | |
80373 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp117d |
| 40 PLN Licytuj | |
80374 |
1949 wydanie prowizoryczne, gwarancja Rzadkosz. | Fi.Cp118 |
| 500 PLN Licytuj | |
80375 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 6. | Fi.Cp118 |
| 800 PLN Licytuj | |
80376 |
| 30 PLN Licytuj | |
80377 |
| 25 PLN Licytuj | |
80378 |
| 25 PLN Licytuj | |
80379 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN Licytuj | |
80380 |
| 40 PLN Licytuj | |
80381 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 103 na kartonie szarobiałym szorstkim grubym z sygnaturą VIII 48 z czerwonym nadrukiem typu 7 oraz hasłem propagandowym 16b (otuchy); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp119Ib |
| 100 PLN Licytuj | |
80382 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16b z obiegu pocztowego z Warszawy. | Fi.Cp119Ib |
| 30 PLN Licytuj | |
80383 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu pocztowego z nadrukiem typ 7 i hasłem propagandowym 16b. | Fi.Cp119Ib |
| 45 PLN Licytuj | |
80384 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą VIII 48 z nadrukiem typ 7, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp119x |
| 40 PLN Licytuj | |
80385 |
| 40 PLN Licytuj | |
80386 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka na kartonie kremowoszarym z nadrukiem typ 8, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp120 |
| 50 PLN Licytuj | |
80387 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka na kartonie szarobiałym z nadrukiem typ 8, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp120 |
| 50 PLN Licytuj | |
80388 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp120 |
| 25 PLN Licytuj | |
80389 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp120 |
| 25 PLN Licytuj | |
80390 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu pocztowego z nadrukiem typ 9. | Fi.Cp120 |
| 40 PLN Licytuj | |
80391 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8 z obiegu pocztowego Kalwarja Zebrzydowska | Fi.Cp120 |
| 70 PLN Licytuj | |
80392 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8 na kartonie szarobiały, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp120 |
| 50 PLN Licytuj | |
80393 |
| 60 PLN Licytuj | |
80394 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11 z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp120 |
| 30 PLN Licytuj | |