Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
79117 |
1947 list sądowy ofrankowany parką znaczków urzędowych rozdzielonych międzypolem wysłany z Gdańska do Wrzeszcza, na odwrocie kasownik odbiorczy. | Fi.U21 |
| 150 PLN Licytuj | |
79118 |
1950 parka z podwójnym ząbkowaniem poziomym na dolnym marginesie, gwarancja. | Fi.U21IIIMK |
| 150 PLN Licytuj | |
79119 |
1950 godło państwa na ośmiokątnej tarczy, parka znaczków z silnym abklaczem. | Fi.U22 |
| 65 PLN Licytuj | |
79120 |
1954 Godło państwa, znaczki do przesyłek zwykłych - czworoblok metrykalny z oznaczeniami walca (1 walec, 1 nakład) i sektora drukarskiego, znajdującymi się nad 14 znaczkiem; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.U23 Mi.D27A |
| 80 PLN Licytuj | |
79121 |
1954 Godło państwa, seria znaczków z odmianą ząbkowania znaczka poleconego 12¼:12½, czyste. | Fi.U23-24 Mi.D27A, 28A, 28C |
| 40 PLN Licytuj | |
79122 |
1954 Godło państwa, seria znaczków w czworoblokach, dodatkowo odmiana ząbkowania znaczka poleconego 12¼:12½, czyste. | Fi.U23-24 Mi.D27A, 28A, C |
| 180 PLN Licytuj | |