Aukcja zakończy się 02.12.2024

Aktualna aukcja Znaczki urzędowe

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
79117

1947 list sądowy ofrankowany parką znaczków urzędowych rozdzielonych międzypolem wysłany z Gdańska do Wrzeszcza, na odwrocie kasownik odbiorczy.

Fi.U21
150 PLN
Licytuj
79118

1950 parka z podwójnym ząbkowaniem poziomym na dolnym marginesie, gwarancja.

Fi.U21IIIMK
150 PLN
Licytuj
79119

1950 godło państwa na ośmiokątnej tarczy, parka znaczków z silnym abklaczem.

Fi.U22
65 PLN
Licytuj
79120

1954 Godło państwa, znaczki do przesyłek zwykłych - czworoblok metrykalny z oznaczeniami walca (1 walec, 1 nakład) i sektora drukarskiego, znajdującymi się nad 14 znaczkiem; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.U23
Mi.D27A
80 PLN
Licytuj
79121

1954 Godło państwa, seria znaczków z odmianą ząbkowania znaczka poleconego 12¼:12½, czyste.

Fi.U23-24
Mi.D27A, 28A, 28C
40 PLN
Licytuj
79122

1954 Godło państwa, seria znaczków w czworoblokach, dodatkowo odmiana ząbkowania znaczka poleconego 12¼:12½, czyste.

Fi.U23-24
Mi.D27A, 28A, C
180 PLN
Licytuj