Aukcja zakończy się 02.12.2024

Aktualna aukcja Rzeczpospolita Polska od 1989

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
78484

1991 rocznik kopert FDC (Fi.126,50).

Fi.3158-3212
Mi.3306-60
80 PLN
Licytuj
78485

1991 rocznik znaczków czystych (Fi.109,90).

Fi.3158-3212
Mi.3306-60
80 PLN
Licytuj
78486

1991 Arcydzieła ze zbiorów Muzeum Narodowego w Krakowie, znaczki za 1500 zł w parce poziomej, prawy z błędem "brak prawej strony łącznika w ł" na poz.11; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski.

Fi.3161 B1
Mi.3309
40 PLN
Licytuj
78487

1991 wydanie przedrukowe, znaczek z nadrukiem przesuniętym w dół. Rzadkie w tym wydaniu.

Fi.3168
Mi.3316
60 PLN
Licytuj
78488

1991 poczet królów i książąt polskich - Władysław II Wygnaniec, próba z pionowym nadrukiem nowej wartości "1500 zł" w kolorze czarnym, piękny stan zachowania, gwarancja Krawczyk.

Fi.3168 P2
Mi.3316
2 400 PLN
Licytuj
78489

1991 poczet królów polskich - wydanie przedrukowe, znaczek niedobitymi kreskami zasłaniającymi stary nominał i cyfra 1.

Fi.3168MK
Mi.3316
50 PLN
Licytuj
78490

1991 rośliny lecznicze, znaczki z pustopolami na dolnym i górnym marginesie.

Fi.3177
Mi.3325
15 PLN
Licytuj
78491

1991 rośliny lecznicze, pasek z góry arkusza z pustopolami na górnym marginesie.

Fi.3177
Mi.3325
60 PLN
Licytuj
78492

1991 rośliny lecznicze, dwa znaczki z pustopolami na dole i na górze, czyste.

Fi.3177
Mi.3325
30 PLN
Licytuj
78493

1991 rośliny lecznicze, parka znaczka za 700 zł. z pustopolami.

Fi.3177
Mi.3325
20 PLN
Licytuj
78494

1991 Sympozjum KBWE na temat Dziedzictwa Kulturalnego w Krakowie, znaczki za 2000 zł w czworobloku, lewy górny z błędem "ścięte K z prawej strony" na poz.17 w części nakładu; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.3185 B2
Mi.3333
60 PLN
Licytuj
78495

1991 Motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, arkusz sprzedażny.

Fi.3194-200 ark.
Mi.3343-8
20 PLN
Licytuj
78496

1991 motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, nieperforowana odbitka fazowa sześciobloku obejmującego całą serię w barwie czarnej pochodząca z górnej części arkusza z tytułem wydania na górnym marginesie, fotoatest Walocha.

Fi.3195-200 Of
Mi.3343-48
1 500 PLN
Licytuj
78497

Fi.3195-200 ark.
Mi.3343-8
25 PLN
Licytuj
78498

Fi.3195-200 ark.
Mi.3343-8
25 PLN
Licytuj
78499

1991 Motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, arkusz czysty.

Fi.3195-200 ark.
Mi.3343-48
30 PLN
Licytuj
78500

1991 motyle, arkusz sprzedażny.

Fi.3195-200ark.
Mi.3343-8
20 PLN
Licytuj
78501

1991 motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN, arkusz znaczków nieząbkowanych, fotoatest Walocha.

Fi.3195-200nz ark.
Mi.3343-8U
7 000 PLN
Licytuj
78502

1991 dowódcy Armii Krajowej - gen. Stefan Rowecki, czworoblok z przesuniętą perforacją.

Fi.3206MK
40 PLN
Licytuj
78503

1991 Światowa Wystawa Filatelistyczna PHILA NIPPON '91, koperta FDC.

Fi.bl.145
Mi.Bl.115
25 PLN
Licytuj
78504

1991 Światowa Wystawa Filatelistyczna PHILA NIPPON '91, blok - błąd - brak górnego, prawego rogu hologramu.

Fi.bl.145
Mi.Bl.115
60 PLN
Licytuj
78505

1991 Światowa Wystawa Filatelistyczna PHILA NIPPON '91, blok za 15000 zł. z wadliwym hologramem - motyl jest na nim trochę przesunięty w dół, gwarancja i oznaczenie MK

Fi.bl.145 MK
Mi.Bl.115
400 PLN
Licytuj
78506

1991 motyle w kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, nierozcięty pasek pięciu bloków, rzadkie, doskonały stan zachowania.

Fi.bl.145 MK9
Mi.Bl.115
4 000 PLN
Licytuj
78507

Fi.bl.145 MK9
Mi.Bl.115
4 300 PLN
Licytuj
78508

1991 motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, blok z błędnym położeniem motyla na hologramie.

Fi.bl.145MK
Mi.Bl.115
400 PLN
Licytuj
78509

1991 motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, blok z błędem "brak motyla na hologramie".

Fi.bl.145MK
Mi.Bl.115
600 PLN
Licytuj
78510

Fi.bl.145MK
Mi.Bl.115
400 PLN
Licytuj
78511

1991 motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, blok z błędem "brak hologramu".

Fi.bl.145MK1
Mi.Bl.115
800 PLN
Licytuj
78512

1991 motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, blok z błędnym położeniem hologramu.

Fi.bl.145MK3
Mi.Bl.115
500 PLN
Licytuj
78513

Fi.bl.145MK3
Mi.Bl.115
500 PLN
Licytuj
78514

1991 Światowa Wystawa Filatelistyczna Phila Nippon '91, parka pionowa nierozciętych bloków.

Fi.bl.145MK6
Mi.Bl.115
400 PLN
Licytuj
78515

1991 seria wydana przez pocztę Solidarności Nowej Huty z okazji 100-lecia utworzenia Towarzystwa Szkoły Ludowej.

40 PLN
Licytuj
78516

1991 kompletny rocznik kasowników okolicznościowych na 126 kartkach pocztowych.

150 PLN
Licytuj
78517

1992 rocznik kopert FDC (bez bl.148(104)A; Fi.190,70).

Fi.3213-76
Mi.3361-3424
150 PLN
Licytuj
78518

1992 rocznik znaczków czystych (Fi.182,90).

Fi.3213-76
Mi.3361-3424
150 PLN
Licytuj
78519

1992-1993 TOM XIX JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 433 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.3213-3328
Mi.3361-3476
310 PLN
Licytuj
78520

1992 Prymas Tysiąclecia ks. kardynał Stefan Wyszyński i rocznica Światowego Dnia Młodzieży w Częstochowie, znaczki z przywieszkami.

Fi.3247-8
Mi.3395-6
25 PLN
Licytuj
78521

1992 Prymas Tysiąclecia ks. kardynał Stefan Wyszyński i rocznica Światowego Dnia Młodzieży w Częstochowie, pasek z arkusza z kombinacjami znaczków z przywieszkami.

Fi.3247-8
Mi.3395-6
50 PLN
Licytuj
78522

1992 Rok historii Armii Krajowej, arkusz sprzedażny.

Fi.3265-6 ark.
Mi.3413-4
200 PLN
Licytuj
78523

1992 Rok historii Armii Krajowej, arkusz czysty, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.3265-6 ark.
Mi.3413-14
300 PLN
Licytuj