Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
27829 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 45 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 80 PLN | |
27830 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 4 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 40 PLN | |
27831 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Jendroszek. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 60 PLN | |
27832 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 17, bardzo ładny stan zachowania, gwarancje Mikstein, Mikulski, Petriuk. | Fi.43No Mi.41K |
| 3 500 PLN | |
27833 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z podwójnym nadrukiem pierwszej formy z poz. 68, przedrukowano jeden stu znaczkowy arkusz z tym błędem, gwarancja Schmutz, fotoatest. | Fi.43Np Mi.41DD |
| 7 500 PLN | |
27834 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z podwójnym nadrukiem pierwszej formy z poz. 43, rzadki błąd pochodzący z jednego arkusza, skrócony fotoatest. | Fi.43Np Mi.41DD |
| 4 500 PLN | |
27835 |
| 3 000 PLN | |
27836 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem pierwszą formą z usterką na poz.95 "ścięta górna końcówka litery S", sygnatura firmowa, gwarancja, opis i sygnatura sprawdzająca SM Mikstein, dodatkowo bardzo ciekawy odręczny rachunek Prof. Miksteina za powtórne zbadanie i oznaczenie znaczka stempelkiem SM z 16 lipca 1946 roku - zwraca uwagę, że S.Mikstein policzył za dostawienie stempelka SM cztery razy tyle co za atest na 10 Kr; pewnie dlatego, że takich ściętych S jest tylko 13 sztuk i choć nie jest to tak spektakularny błąd jak "dwukropek" (Fi.19000.-) czy "uszkodzone A" (Fi.26000.-) to też rzadki. | Fi.44 Mi.42 |
| 12 000 PLN | |
27837 |
| 60 PLN | |
27838 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.60, lekko parowna guma, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 70 PLN | |
27839 |
| 280 PLN | |
27840 |
| 90 PLN | |
27841 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz.49, sygnowany, gwarancja Mikstein, Gryżewski. | Fi.45I Mi.43 |
| 90 PLN | |
27842 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 91, gwarancja i oznaczenie Jendroszek. | Fi.45I Mi.43 |
| 80 PLN | |
27843 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 64, gwarancja i oznaczenie Jendroszek. | Fi.45I Mi.43 |
| 250 PLN | |
27844 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 68, gwarancja i oznaczenie Puchała. | Fi.45I Mi.43 |
| 120 PLN | |
27845 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 53, gwarancja i oznaczenie Puchała. | Fi.45I Mi.43 |
| 80 PLN | |
27846 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 18, gwarancja i oznaczenie Puchała. | Fi.45I Mi.43 |
| 90 PLN | |
27847 |
| 120 PLN | |
27848 |
| 180 PLN | |
27849 |
| 130 PLN | |
27850 |
| 100 PLN | |
27851 |
| 180 PLN | |
27852 |
| 180 PLN | |
27853 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 4 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Puchała. | Fi.45IB1 Mi.43 |
| 200 PLN | |
27854 |
| 100 PLN | |
27855 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 45 z błędem "cienkie Z", znaczek uszkodzony, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.45I B1 Mi.43 |
| 90 PLN | |
27856 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14, z błędem "cienkie Z" gwarancja i opis Berbeka. | Fi.45I B1 Mi.43 |
| 180 PLN | |
27857 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.73 "dwukropek", dodatkowo pięknie widoczne "wcięcie w P", ładny stan, gwarancja Krawczyk. | Fi.45I B2 Mi.43 |
| 720 PLN SPRZEDANY | |
27858 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą z prawidłowo ostatnio skatalogowanym mało znanym błędem na poz.17 "oderwane brzuszki obu liter P", jest on jednak obecnie zdecydowanie niedoceniony - choć w poprzednim katalogu wycena była absurdalnie wysoka (Fi.4000.-); w ostatnich latach nie było znaczka z takim błędem na aukcji, ani czystego ani kasowanego, ładny stan zachowania z oryginalną gumą na całej powierzchni, gwarancja i oznaczenie Gryżewski. | Fi.45I B18 Mi.43 |
| 1 600 PLN | |
27859 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 97, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.45II Mi.43 |
| 1 700 PLN | |
27860 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IV, gwarancja Schmutz. | Fi.46a Mi.44 |
| 40 PLN | |
27861 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IV, gwarancja. | Fi.46a Mi.44 |
| 40 PLN | |
27862 |
| 40 PLN | |
27863 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek na wycinku, gwarancja Ryblewski. | Fi.46a Mi.44 |
| 40 PLN | |
27864 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Jendroszek. | Fi.46a Mi.44a |
| 40 PLN | |
27865 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 kr. w kolorze jasnoszarawoniebieskim z nadrukiem formą IVB, z opisanym przez L.Schmutza błędem z poz.4 "zalane A w POCZTA", gwarancja i pełny opis błędu Schmutz. | Fi.46a B Mi.44 |
| 200 PLN | |
27866 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 25 z błędem "ścienione S", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.46aB6 Mi.44 |
| 250 PLN | |
27867 |
1919 wydanie krakowskie, ciężkie podlepki, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.46aa Mi.44 |
| 35 PLN | |
27868 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 24, nadruk typ 2, gwarancja i oznaczenie Puchała. | Fi.46ac Mi.44 |
| 60 PLN | |