Nowa aukcja rozpocznie się wkrótce

Aukcja 119. Całostki

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
37277

1969 koperta lotnicza 40-lecie PLL "Lot" - kolor granatowy przesunięty w dół (szczególnie widoczne u dołu kadłuba, a na stateczniku pionowym czerwony poziomy pasek zamiast biało czerwonego), sygnatura (VI.70); gwarancja.

Fi.Ck47 B2
120 PLN
37278

1969 całostki, rocznik: 2 koperty i 24 karty (Fi.114.-).

Fi.Ck47-8, Cp403-26
65 PLN
37279

1969 pamięci walki o polskość ziemi bytowskiej, całostka z niespasowanym drukiem kolorów - nominał poza obrysem znaku opłaty.

Fi.Cp411MK
90 PLN
SPRZEDANY
37280

1969 karta z prywatnym dodrukiem - "VII OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE KLUBU DZIEŃ ZNACZKA Łódź, 28 września 1969".

Fi.Cp420
50 PLN
37281

1969 karta z prywatnym dodrukiem - "Ogólnopolskie Spotkanie Działaczy Regionalnych i Lokalnych Stowarzyszeń Kulturalnych Przemyśl 28-29 X.1969 r.", minimalnie słabszy stan zachowania.

Fi.Cp423
50 PLN
37282

1970 koperta Władysław Broniewski - makulaturowa (wadliwie sklejona), sygnatura VI.70, czysta, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck51
120 PLN
37283

1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą VI.70.

Fi.Ck51
50 PLN
37284

1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą I.72.

Fi.Ck51
50 PLN
37285

1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą IV.71.

Fi.Ck51
50 PLN
37286

1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą X.70.

Fi.Ck51
50 PLN
37287

1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą VI.70.

Fi.Ck51
20 PLN
37288

1970 całostki, rocznik 44 karty w tym 437I (Fi.145.-).

Fi.Cp427-66
60 PLN
37289

1970 100-lecie urodzin W.I.Lenina, karta pocztowa z dodatkowym napisem z okazji Wystawy Filatelistycznej "LENIN 100" ostemplowana okolicznościowo w Warszawie.

Fi.Cp437I
20 PLN
37290

1970 100-lecie urodzin Lenina, karta z dodatkowym napisem "WYSTAWA FILATELISTYCZNA LENIN 100 WARSZAWA 22.IV.-3.V.1970 R.", bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp437I
20 PLN
SPRZEDANY
37291

1970 "Czterej pancerni i pies", całostka z przesuniętym drukiem koloru czarnego.

Fi.Cp457MK
80 PLN
37292

1970 karta z prywatnym dodrukiem - "Ogólnopolskie sympozjum filatelistyczne poświęcone W.I.Leninowi/ spotkanie klubu zainteresowań PZF Ruch robotniczy - Kraków 18 X 1970" ostemplowana okolicznościowo.

Fi.Cp460
20 PLN
37293

1970 XXV-lecie Światowej Federacji Kobiet, całostka z przesuniętym drukiem barwy czarnej i szarej sprawiającej wrażenie podwójnego druku twarzy na znaku opłaty.

Fi.Cp461
40 PLN
37294

1971 koperty odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie, podstawowa i z okolicznościowym dodrukiem "Polsko - Rumuńska Wystawa Filatelistyczna", czyste (Fi.26.-).

Fi.Ck53, 53I
20 PLN
37295

1971 całostki, rocznik: 2 koperty (Ck53 i 53I) i 45 kart (Fi.154.-).

Fi.Ck53-53I, Cp467-511
70 PLN
37296

1971 koperta odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie z okolicznościowym dodrukiem "Polsko - Rumuńska Wystawa Filatelistyczna", skasowana okolicznościowo 8.X.1971.

Fi.Ck53I
20 PLN
37297

1971 odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z przesuniętym drukiem barwy czarnej.

Fi.Ck53MK
45 PLN
37298

1971 czysta koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek z podziękowaniami za wpłaty dla ofiarodawców zagranicznych, na odwrocie odbita numeratorem liczba 02783; koperta nie była dostępna w wolnej sprzedaży, przygotowano ją wyłącznie dla potrzeb Komitetu Odbudowy Zamku; bardzo dobry stan zachowania (niewielkie naddarcie na klapie na odwrocie).

Fi.Ck54
100 PLN
37299

1971 20-lecie Międzynarodowej Federacji FIR, dwie całostki z niespasowanym drukiem kolorów, na dole prawidłowo wydrukowana całostka.

Fi.Cp498MK
90 PLN
37300

1971 Dzień Znaczka, 40 gr, znaczne przesunięcie barwy szarej (tło znaczka) na znaku opłaty, sprawiające wrażenie podwójnego druku; karta skasowana grzecznościowo.

Fi.Cp503
150 PLN
37301

1972 całostki, rocznik: 2 koperty i 46 kart (Fi.164.-).

Fi.Ck55-6, Cp512-50
80 PLN
37302

1972 Mikołaj Kopernik, koperta z przesuniętym drukiem w dół - cześć druku z awersu koperty widoczna na froncie koperty.

Fi.Ck56MK
80 PLN
37303

1973 całostki, rocznik: 3 koperty i 46 kart (Fi.196,50).

Fi.Ck57-9, Cp551-96
70 PLN
37304

1973 500-lecie urodzin Mikołaja Kopernika, koperta krzywo złożona, gwarancja Wysocki.

Fi.Ck57MK
75 PLN
37305

1973 20-lecie Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk", krzywo złożona koperta.

Fi.Ck58MK
75 PLN
37306

1973 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą XII. 74.

Fi.Ck59
50 PLN
37307

1973 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Polska 73", koperta bez druku barwy fioletowoniebieskiej i fioletowej, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Ck59B2
600 PLN
37308

1973 Polski Związek Motorowy - pomoc drogowa, całostka makulaturowa bez druku barwy pomarańczowej, gwarancja Berbeka, fotoatest M. Wysocki

Fi.Cp577u
450 PLN
37309

1974 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.97,50).

Fi.Cp597-625
70 PLN
37310

1974 50-lecie pierwszego startu polskiej reprezentacji, całostka z dodrukiem na odwrocie z życzeniami z okazji Dnia Olimpijczyka.

Fi.Cp599I
40 PLN
37311

1975 karty pocztowe czyste, rocznik - 24 sztuki w tym 635I i 635II (Fi.117.-).

Fi.Cp626-47
100 PLN
37312

1975 pierwszy złoty medal polskiej reprezentacji na Olimpiadzie w Amsterdamie, całostka z dodrukiem na odwrocie z życzeniami.

Fi.Cp629I
40 PLN
37313

1975 pierwszy złoty medal polskiej reprezentacji na Olimpiadzie, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie.

Fi.Cp629I
40 PLN
37314

1975 30-lecie Dnia Zwycięstwa, całostka z dodatkowym 5-wierszowym napisem.

Fi.Cp635II
55 PLN
37315

1975 30-lecie Dnia Zwycięstwa, karta z napisem 5-wierszowym "XXX ROCZNICA ZWYCIĘSTWA NAD FASZYZMEM WYSTAWA FILATELISTYCZNA 9-18 V.1975 Warszawa" skasowana 6.06 wystawowym stemplem okolicznościowym, będąca jednocześnie mandatem delegata Walne Zebranie Sprawozdawcze Okręgu Warszawskiego PZF (na odwrocie dodatkowy tekst; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp635II
40 PLN
37316

1976 karty pocztowe czyste, rocznik - 14 sztuk (Fi.45.-).

Fi.Cp648-61
35 PLN