Aukcja 118. Rosja

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
25771

1947 ZSRR, 700 lat Moskwy, blok czysty, odmiana II o długości górnego napisu 60 mm i odległości pomiędzy górnym i dolnym napisem 91 mm, idealny stan zachowania.

Mi.Bl.10II
250 PLN
25772

1950 ZSRR, 30 Lat Radzieckiego Filmu, znaczek czysty.

Mi.1445
110 PLN
25773

1952 ZSRR, 25. rocznica śmierci Lenina, seria czysta.

Mi.1615-17
30 PLN
25774

1952 ZSRR, sporty zimowe, seria czysta.

Mi.1619-20
25 PLN
25775

1952 ZSRR, 200. rocznica urodzin Saławata Jułajewa, znaczek czysty.

Mi.1633
10 PLN
25776

1952 ZSRR, 150. rocznica śmierci Aleksandra Radiszczewa, znaczek czysty.

Mi.1644
35 PLN
25777

1953 ZSRR, 65. rocznica urodzin Waleriana Kujbyszewa, znaczek czysty.

Mi.1666
15 PLN
25778

1953 ZSRR, 60. rocznica urodzin Włodzimierza Majakowskiego, znaczek czysty.

Mi.1667
25 PLN
25779

1953 ZSRR, 125. rocznica urodzin Mikołaja Czernyszewskiego, znaczek czysty.

Mi.1668
30 PLN
25780

1953 ZSRR, 100. rocznica urodzin Włodzimierza Korolenki, znaczek czysty.

Mi.1675
10 PLN
25781

1954 ZSRR, 1. rocznica śmierci Józefa Stalina, znaczek czysty.

Mi.1701A
30 PLN
25782

1954 ZSRR, Sport, seria czysta.

Mi.1710-17
60 PLN
25783

1954 ZSRR, postęp w rolnictwie (I), seria czysta.

Mi.1718-19
20 PLN
25784

1954 ZSRR, 50. rocznica urodzin Mikołaja Ostrowskiego, znaczek czysty.

Mi.1727
15 PLN
25785

1954 ZSRR, 37. rocznica urodzin Rewolucji Październikowej, znaczek czysty.

Mi.1737
20 PLN
25786

1955 ZSRR, 85. rocznica urodzin W.I.Lenina, seria czysta.

Mi.1756-58
35 PLN
25787

1955 ZSRR, Wszechzwiązkowa Wystawa Rolnicza w Moskwie (II), seria czysta.

Mi.1764-79
60 PLN
25788

1955 ZSRR, Wszechzwiązkowa Wystawa Rolnicza w Moskwie (II), seria czysta w tym dwa pięcioznaczkowe paski.

Mi.1764-79
80 PLN
25789

1956 ZSRR, 86. rocznica urodzin W.I.Lenina, znaczek czysty.

Mi.1829
30 PLN
25790

1956 ZSRR, Machmud Aiwasow, znaczek kasowany z podpisem Muchamed.

Mi.1871 IA
70 PLN
25791

1957 ZSRR, 275 rocznica urodzin Vitusa Beringa, znaczek w czworobloku, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.1914
80 PLN
25792

1957 ZSRR, Konstanty Ciołkowski - wydanie przedrukowe z okazji startu pierwszego sztucznego satelity Ziemi - Sputnika 1, znaczek czysty.

Mi.2026
100 PLN
25793

1957 ZSRR, Międzynarodowa Filatelistyczna Wystawa w Moskwie, wszystkie cztery typy bloków - różnice w połączeniu liter "E z Ж" i "Д z H" w pierwszym wyrazie i "K z A" w drugim oraz trzecim.

Mi.Bl.21
800 PLN
25794

1958 ZSRR, 200. rocznica Akademii Sztuki, znaczek czysty.

Mi.2074
10 PLN
25795

1958 ZSRR, konferencja ministrów poczty, znaczek z błędem "flaga CSRS odwrócona" i wersja znaczka poprawna.

Mi.2084I+II
70 PLN
25796

1958 ZSRR, Samoloty (I-III) nieząbkowane, seria czysta.

Mi.2106-8B, 2169-71B, 2193B
60 PLN
25797

1958 ZSRR, 100-lecie znaczka rosyjskiego, seria znaczków ciętych.

Mi.2114, 18-19B
25 PLN
25798

1958 ZSRR, Wszechzwiązkowa Wystawa Przemysłowa (III), seria czysta.

Mi.2188-89
10 PLN
25799

1959 ZSRR, wydanie obiegowe, kołchoźnica, znaczek czysty.

Mi.2198
20 PLN
25800

1959 ZSRR, 200. rocznica urodzin Roberta Burnsa - wydanie przedrukowe, znaczek czysty.

Mi.2203
40 PLN
25801

1959 ZSRR, ilustrowana koperta bez znaku wodnego, oznaczenie nakładu 4/VII-59 na tylnej klapie.

30 PLN
25802

1961 ZSRR, 22 Zjazd KPZR (II+III), znaczki wydane na folii aluminiowej, bez przedruku i z przedrukiem długości 11,2 mm, czyste.

Mi.2540, 2541II
150 PLN
25803

1962 ZSRR, pierwsi kosmonauci radzieccy, blok ząbkowany i cięty, czyste.

Mi.Bl.31A, B
60 PLN
25804

1964 ZSRR, olimpiada w Tokio - "zielony" blok olimpijski na kopercie FDC, (Mi.600 euro); bardzo dobry stan zachowania.

Mi.Bl.33
1 200 PLN
25805

1964 ZSRR, olimpiada w Tokio, bardzo rzadki, numerowany tzw. "zielony" blok olimpijski o niskim nakładzie (Mi.320 euro), bardzo dobry stan zachowania.

Mi.Bl.33
700 PLN
25806

1964 ZSRR, olimpiada w Tokio, dwie odmiany bloku olimpijskiego, podstawowa ze zwykłą gwiazdą i rzadsza ze zniekształconą w górnej części gwiazdą - obie pokazane na skanach, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.Bl.35, 35I
200 PLN
25807

1965 ZSRR, Dzień Kosmonautów, znaczki drukowane na srebrnej folii, czyste.

Mi.3042-43
20 PLN
25808

1965 ZSRR, Dzień Kosmonautów, rzadka jako kasowana w czworoblokach seria znaczków drukowanych na srebrnej folii.

Mi.3042-43
70 PLN
25809

1970 100. rocznica urodzin W. Lenina, seria w stemplowanych arkuszach z przywieszkami.

Mi.3749-58 KB
150 PLN