Aukcja 118. Znaczki urzędowe

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
23441

1946 podwójny druk znaczka urzędowego, gwarancja Walocha.

Fi.U22IIADp
50 PLN
23442

1946 próba P1 z podwójnym drukiem, gwarancja Walocha.

Fi.U22P1Dp
60 PLN
23443

Fi.U22P1Dp
60 PLN
23444

1948 wydanie z małym numerem kontrolnym, karta pocztowa wysłana 6.4 z Chojnic do Chęcin, datownik urzędu przejściowego Mniów.

Fi.U21I
30 PLN
23445

1950 parka z podwójnym ząbkowaniem poziomym na dolnym marginesie, gwarancja.

Fi.U21IIIMK
150 PLN
23446

1950 godło państwa na ośmiokątnej tarczy, parka znaczków z silnym abklaczem.

Fi.U22
65 PLN
23447

1951 Godło Państwa, wydanie bez numeru kontrolnego, list polecony wysłany 8.1 z urzędu Kraków 4 do Warszawy, nietypowy stempelek polecenia z automatycznym numeratorem, datownik odbiorczy na odwrocie, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.U22III
Mi.D26
50 PLN
23448

1954 Godło państwa, seria znaczków w czworoblokach, dodatkowo odmiana ząbkowania znaczka poleconego 12¼:12½, czyste.

Fi.U23-24
Mi.D27A, 28A, C
180 PLN
23449

1954 Godło państwa, seria znaczków z odmianą ząbkowania znaczka poleconego 12¼:12½, czyste.

Fi.U23-24
Mi.D27A, 28A, C
40 PLN