Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Aukcja 118. PRL 1952-1989

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
22671

Fi.bl.137
Mi.Bl.107
50 PLN
22672

1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok czysty.

Fi.bl.137
Mi.Bl.107
70 PLN
22673

1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok.

Fi.bl.137
40 PLN
22674

1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok czysty.

Fi.bl.137 (93)
Mi.Bl.107
70 PLN
22675

Fi.bl.137 FDC
Mi.Bl.107
100 PLN
22676

Fi.bl.137 FDC
Mi.Bl.107
100 PLN
22677

1988 seria znaczków podziemnej poczty Solidarności.

50 PLN
22678

1989 rocznik kopert FDC (bez bl.: 138I(94I), 138II(94II), 139A(95A), 139B(95B); Fi.67,80).

Fi.3042-3104
Mi.3190-3252
70 PLN
22679

1989 rocznik znaczków czystych (Fi.109,20).

Fi.3042-3104
Mi.3190-3252
80 PLN
22680

1989 Konie, 70 zł - najdroższy znaczek w serii - arkusz sprzedażny (złożony poziomo), czysty (Fi.140.-).

Fi.3047
Mi.3195
80 PLN
22681

1989 45. rocznica bitwy pod Falaise, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - rozmyty druk , m.in. twarzy, gwarancja eksperta PZF.

Fi.3065
Mi.3213
20 PLN
22682

1989 45. rocznica bitwy pod Falaise, narożna parka pionowa znaczków za 165 zł, górny z błędem "przerwa w linii rzeki Laizon" na poz.5; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.3065 B1
Mi.3213
50 PLN
22683

1989 45. rocznica bitwy pod Falaise, znaczek z błędem "przerwa w linii rzeki Laizon", gwarancja i opis Walocha.

Fi.3065B1
Mi.3213
30 PLN
22684

Fi.3065B1
Mi.3213
25 PLN
22685

1989 Rośliny lecznicze (I), znaczki za 40 zł w parce poziomej, lewy z błędem "plama nad płatkiem" na poz.146; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.3066 B1
Mi.3214
40 PLN
22686

1989 rośliny lecznicze, lewy znaczek z błędem "plamka nad płatkiem", gwarancja Kalinowski.

Fi.3066B1
Mi.3214
30 PLN
22687

1989 Rośliny lecznicze (I), znaczki za 60 zł w parce, lewy z błędem "wgłębienie w igle" na poz.113; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski.

Fi.3067 B2
Mi.3215
50 PLN
22688

1989 rośliny lecznicze, lewy znaczek z błędem "wcięcie w igle", gwarancja Kalinowski.

Fi.3067B2
Mi.3215
40 PLN
22689

Fi.3076
Mi.3224
20 PLN
22690

1989 Światowy Dzień Poczty, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.3076 ark.
Mi.3224
50 PLN
22691

1989 odznaczenia bojowe Ludowego Wojska Polskiego, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.3077-8 ark.
Mi.3225-6
100 PLN
22692

1989 poczet królów i książąt polskich, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.3079 ark.
Mi.3227
60 PLN
22693

1989 poczet królów i książąt polskich, seria w arkuszach złożonych w połowie.

Fi.3079-80 ark.
Mi.3227-8
120 PLN
22694

Fi.3079-80 ark.
Mi.3227-8
100 PLN
22695

1989 poczet królów i książąt polskich, arkusz sprzedażny złożony w połowie, w arkuszu znaczek z błędem "uszkodzone litery CK w KOPECKI".

Fi.3080 ark. (3080B1)
Mi.3228
80 PLN
22696

1989 poczet królów polskich, znaczek z błędem "uszkodzone litery w wyrazie KOPECKI".

Fi.3080B1
Mi.3228
15 PLN
22697

1989 poczet królów polskich, znaczek z błędem uszkodzone litery w wyrazie KOPECKI".

Fi.3080B1
30 PLN
22698

1989 XI Światowa Wystawa Znaczka w Waszyngtonie, znaczek za 500 zł. na prążkowanym, miejscami bezkredowym papierze, gwarancja.

Fi.3081B
Mi.3229A
50 PLN
22699

1989 Światowa Wystawa Filatelistyczna w Waszyngtonie, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.3081B ark.
Mi.3229A
50 PLN
22700

1989 70. rocznica Traktatu Wersalskiego, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.3083 ark.
Mi.3231
50 PLN
22701

1989 150 lat fotografii, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.3084-5 ark.
Mi.3232-3
200 PLN
22702

Fi.3086 Mk
Mi.3234
40 PLN
22703

1989 rośliny lecznicze, lewy znaczek z błędem "wcięcie w pączku", gwarancja Kalinowski.

Fi.3087B1
Mi.3235
30 PLN
22704

1989 Kwiaty w malarstwie polskim, seria znaczków w arkuszach drukowanych w NRD, na dolnym marginesie oznaczenia drukarni "VEB Wertpapierdruckerei der DDR"; czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.3089-96
Mi.3237-44
250 PLN
22705

1989 kwiaty w malarstwie polskim, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.3089-96 ark.
Mi.3237-44
100 PLN
22706

1989 Fałszerstwo na szkodę poczty znaczka za 1000 zł, widokówka ofrankowana fałszywym znaczkiem przesłana miejscowo 12.18 w Warszawie, gwarancja Falkowski; temat - KWIATY.

Fi.3098 FPt
Mi.PFa3246 PFa
400 PLN
22707

1989 rośliny lecznicze, parka znaczków za 1000 zł fałszerstwa na szkodę poczty, fotopinia Wysocki.

Fi.3098FPt
Mi.3246PFä
160 PLN
22708

Fi.3098MK
Mi.3246
250 PLN
22709

1989 rośliny lecznicze, makulaturowa parka znaczków z niedodrukiem prawie całego obrazka, ciekawa pozycja do specjalizacji, gwarancja Walisch.

Fi.3098MK
Mi.3246
500 PLN
22710

1989 ikony ze zbiorów w Łańcucie, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.3099-104 ark.
Mi.3247-52
150 PLN