Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
9919 |
1991 Sowy - puszczyk, marginesowa parka pozioma znaczków za 500 zł, prawy z błędem w części nakładu "kreska przy u w puszczyk"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.3148 B1 Mi.3296 |
| 40 PLN | |
9920 |
1991 rocznik kopert FDC (Fi.126,50). | Fi.3158-3212 Mi.3306-60 |
| 80 PLN | |
9921 |
1991 rocznik znaczków czystych (Fi.109,90). | Fi.3158-3212 Mi.3306-60 |
| 80 PLN | |
9922 |
1991 poczet królów polskich - wydanie przedrukowe, znaczek z lekko przesuniętym nadrukiem w prawą stronę. | Fi.3168 Mi.3316 |
| 20 PLN | |
9923 |
1991 wydanie przedrukowe, znaczek z nadrukiem przesuniętym w dół. Rzadkie w tym wydaniu. | Fi.3168 Mi.3316 |
| 60 PLN | |
9924 |
1991 poczet królów polskich - wydanie przedrukowe, znaczek niedobitymi kreskami zasłaniającymi stary nominał i cyfra 1. | Fi.3168MK Mi.3316 |
| 50 PLN | |
9925 |
1991 karnet - "750. rocznica bitwy pod Legnicą" - wydanie wspólne z pocztą Niemiec. | Fi.3170 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
9926 |
1991 rośliny lecznicze, dwa znaczki z pustopolami na dole i na górze, czyste. | Fi.3177 Mi.3325 |
| 30 PLN | |
9927 |
1991 rośliny lecznicze, znaczki z pustopolami na dolnym i górnym marginesie. | Fi.3177 Mi.3325 |
| 15 PLN | |
9928 |
| 15 PLN | |
9929 |
1991 rośliny lecznicze, pasek z góry arkusza z pustopolami na górnym marginesie. | Fi.3177 Mi.3325 |
| 60 PLN | |
9930 |
1991 Motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, arkusz sprzedażny. | Fi.3194-200 ark. Mi.3343-8 |
| 20 PLN | |
9931 |
1991 motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, nieperforowana odbitka fazowa sześciobloku obejmującego całą serię w barwie czarnej pochodząca z górnej części arkusza z tytułem wydania na górnym marginesie, fotoatest Walocha. | Fi.3195-200 Of Mi.3343-48 |
| 1 500 PLN | |
9932 |
1991 Motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, arkusz sprzedażny. | Fi.3195-200 ark. Mi.3343-8 |
| 25 PLN | |
9933 |
1991 Motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, arkusz czysty. | Fi.3195-200 ark. Mi.3343-48 |
| 30 PLN | |
9934 |
1991 motyle, arkusz sprzedażny. | Fi.3195-200ark. Mi.3343-8 |
| 20 PLN | |
9935 |
1991 dowódcy Armii Krajowej - gen. Stefan Rowecki, czworoblok z przesuniętą perforacją. | Fi.3206MK |
| 40 PLN | |
9936 |
1991 XVI Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Bydgoszczy, blok normalny i blokk z okolicznościowym dodrukiem "XVI WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE Okręgu Warszawskiego - Polskiego Związku Filatelistów Warszawa 07.02.1998 r.". | Fi.bl.144 Mi.Bl.114 |
| 80 PLN | |
9937 |
1991 Światowa Wystawa Filatelistyczna PHILA NIPPON '91, koperta FDC. | Fi.bl.145 Mi.Bl.115 |
| 25 PLN | |
9938 |
1991 Światowa Wystawa Filatelistyczna PHILA NIPPON '91, blok - błąd - brak górnego, prawego rogu hologramu. | Fi.bl.145 Mi.Bl.115 |
| 55 PLN | |
9939 |
1991 Motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, pasek czterech nierozciętych bloków, piękny stan zachowania, fotoatest Wiatrowski. | Fi.bl.145 MK7 Mi.Bl.115 |
| 4 000 PLN | |
9940 |
1991 motyle w kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, nierozcięty pasek pięciu bloków, rzadkie, doskonały stan zachowania. | Fi.bl.145 MK9 Mi.Bl.115 |
| 4 400 PLN | |
9941 |
| 4 300 PLN | |
9942 |
1991 motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, blok z błędnym położeniem motyla na hologramie. | Fi.bl.145MK Mi.Bl.115 |
| 400 PLN | |
9943 |
1991 motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, blok z błędem "brak motyla na hologramie". | Fi.bl.145MK Mi.Bl.115 |
| 600 PLN | |
9944 |
| 400 PLN | |
9945 |
1991 motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, blok z błędem "brak hologramu". | Fi.bl.145MK1 Mi.Bl.115 |
| 800 PLN | |
9946 |
1991 motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, blok z błędnym położeniem hologramu. | Fi.bl.145MK3 Mi.Bl.115 |
| 500 PLN | |
9947 |
| 500 PLN | |
9948 |
1991 seria wydana przez pocztę Solidarności Nowej Huty z okazji 100-lecia utworzenia Towarzystwa Szkoły Ludowej. | |
| 40 PLN | |
9949 |
1992 rocznik kopert FDC (bez bl.148(104)A; Fi.190,70). | Fi.3213-76 Mi.3361-3424 |
| 150 PLN | |
9950 |
1992 rocznik znaczków czystych (Fi.182,90). | Fi.3213-76 Mi.3361-3424 |
| 150 PLN | |
9951 |
1992-1993 TOM XIX JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 433 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.3213-3328 Mi.3361-3476 |
| 310 PLN | |
9952 |
1992 Wodospady polskie, znaczek za 3000 zł z błędem na poz.14 "przerwa w literze C w JELEC", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.3233 B1 Mi.3381 |
| 40 PLN | |
9953 |
1992 wodospady polskie, znaczki ze zdwojonym drukiem barwy czarnej, wyraźnie widocznym na dolnym znaczku, gwarancja Walocha. | Fi.3234MK Mi.3382 |
| 100 PLN | |
9954 |
1992 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Olymphilex '92" w Barcelonie, nieząbkowany znaczek z bloku, czysty. | Fi.3244A Mi.3392B |
| 10 PLN | |
9955 |
1992 Prymas Tysiąclecia ks. kardynał Stefan Wyszyński i rocznica Światowego Dnia Młodzieży w Częstochowie, arkusz; dobry stan zachowania (arkusz poziomo zgięty, adnotacje kasowe na dolnym marginesie). | Fi.3247-48 Mi.3395-96 |
| 140 PLN | |
9956 |
1992 historia orła białego, seria w półarkuszach sprzedażnych, w półarkuszu znaczka za 3000 zł znaczek z błędem "uszkodzona siatka na prawym udzie orła". | Fi.3272-6 (3274B1) Mi.3420-4 |
| 100 PLN | |
9957 |
1992 historia orła białego, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie, w arkuszu znaczka za 3000 zł znaczek z błędem "uszkodzona siatka na prawym udzie orła". | Fi.3272-6 ark (3274B1) Mi.3420-4 |
| 200 PLN | |
9958 |
1992 rok historii Armii Krajowej, blok z małym numerem na odwrocie. | Fi.Bl.150I Mi.Bl.120II |
| 200 PLN | |