Aukcja zakończy się 08.07.2024

Aukcja 115. Inne

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
46657

1920 ex-libris Włodzimierza Polańskiego.

400 PLN
46658

1930 ex-libris Tadeusza Gryżewskiego.

200 PLN
46659

1960 Polskie Znaki Pocztowe, komplet pięciu tomów I - V pod redakcją Antoniego Łaszkiewicza i Józefa Tislowitza we współpracy m.in. z S. Miksteinem, Z. Mikulskim i innymi, podstawowe jak do tej pory dzieło polskiej filatelistyki, encyklopedia wiedzy o wszystkich polskich znakach pocztowych, bardzo dobry stan zachowania.

450 PLN
46660

1963 książka Lesława Zabilskiego "Czerwony Krzyż w filatelistyce", 135 stron w formie katalogu, liczne czarno białe ilustracje.

30 PLN
46661

1968 książka "Krakowski ruch filatelistyczny 1893 - 1968", 240 stron, liczne czarno białe ilustracje, w tym opracowanie Jana Ryblewskiego "50-lecie znaczków wydania krakowskiego".

80 PLN
46662

1975 "Katalog polskich stempli okolicznościowych" autorstwa Andrzeja Myślickiego, rzadko oferowany komplet 16 zeszytów przedstawiających kolejno wszystkie stemple okolicznościowe z lat 1919 - 1989, podstawowa pozycja w tym zakresie.

360 PLN
46663

1991 koperta z odręcznym rysunkiem artystycznym z portretem Stanisława Lema przygotowywana pod koncepcję projektu FDC

200 PLN
46664

1992 książka Antoniego Kurczyńskiego "Filatelistyka tematyczna", 232 stron, liczne czarno białe ilustracje.

25 PLN
46665

1995 książka Jana Różańskiego "Tajemnice przemyskiej twierdzy", 140 stron.

20 PLN
46666

150 PLN
46667

130 PLN
46668

2013 książka Juliana Auleytnera "Początki Poczty Polskiej na Pomorzu 1920"," książka dwujęzyczna po polsku i niemiecku, 300 stron, liczne kolorowe ilustracje, mapki, twarda oprawa.

130 PLN
46669

2018 książka Witolda Mikołajczyka "Gmina Bojanowo traktem i znakami pocztowymi opisana"," 320 stron, liczne kolorowe ilustracje, twarda oprawa, pięknie wydana pozycja.

130 PLN