Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Aukcja 114. Znaczki dopłaty

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
32389

Fi.D3
40 PLN
32390

Fi.D3
35 PLN
32391

Fi.D3
35 PLN
32392

Fi.D3
30 PLN
32393

Fi.D3
30 PLN
32394

Fi.D3
40 PLN
32395

Fi.D3
50 PLN
32396

Fi.D3
50 PLN
32397

Fi.D3
30 PLN
32398

Fi.D3
15 PLN
32399

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 45, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D3
40 PLN
32400

Fi.D3
40 PLN
32401

Fi.D3
40 PLN
32402

Fi.D3
40 PLN
32403

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 34, gwarancja.

Fi.D3
50 PLN
32404

Fi.D3
50 PLN
32405

Fi.D3
60 PLN
32406

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 36, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D3
100 PLN
32407

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 9, gwarancja i oznaczenie Berbeka.

Fi.D3
40 PLN
32408

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 29, gwarancja i oznaczenie Ryblewski.

Fi.D3
60 PLN
32409

1919 wydanie krakowskie, ośmioblok znaczków z nadrukiem formy IID z poz. 25/38, znaczek z poz. 37 z błędem "ścięte C", gwarancja i oznaczenie Berbeka.

Fi.D3B5
800 PLN
32410

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15/36 h. z nadrukiem formą IIB (Fi.6500.-), dodatkowo z błędem na poz.90 "zaokrąglona górna końcówka S", gwarancja, sygnatura sprawdzająca SM i opis Mikstein.

Fi.D4I
Mi.P11
7 000 PLN
32411

1919 wydanie krakowskie - GORLICE, parka kasowanych znaczków dopłaty za 15/36 h. z nadrukiem formą IIB poz. 87-88 pochodząca z dużym prawdopodobieństwem ze skartu użytego w Gorlicach; gwarancja Bruba, sygnatura SM i gwarancja z opisem Mikstein, Gryżewski, Falkowski.

Fi.D4I
Mi.P11
3 200 PLN
32412

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 73, znaczek w pięknym stanie, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D4I
5 500 PLN
32413

Fi.D4I
1 600 PLN
32414

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 72 z błędem "uszkodzone litery AA", znaczek w pięknym stanie, bardzo rzadkie, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D4I B14
10 000 PLN
32415

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 20 h. z nadrukiem formą IIA poz. 3, sygnatura SM, gwarancja Mikstein, Koopman, Rachmanow, historyczny atest firmowy Gryżewski.

Fi.D5
Mi.P4
2 400 PLN
32416

Fi.D5
2 000 PLN
32417

Fi.D8
1 000 PLN
32418

Fi.D8
900 PLN
32419

Fi.D8
1 000 PLN
32420

Fi.D8 B
Mi.P7
1 800 PLN
32421

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 85, gwarancja Mikulski.

Fi.D9
250 PLN
32422

Fi.D9
150 PLN
32423

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 27 z charakterystycznymi uszkodzeniami liter P, znaczek w idealnym stanie, gwarancja Mikstein, z oznaczeniem Schmutz.

Fi.D9
700 PLN
32424

1919 róg obfitości, znaczek z silnym abklaczem.

Fi.D13
55 PLN
32425

1919 wydanie obiegowe - wzór "rogi obfitości", wydanie w walucie koronowej, seria 9 znaczków na papierze białym grubym gładkim w czworoblokach, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.312.-).

Fi.D13-21
Mi.P13-21
240 PLN
32426

1919 róg obfitości, seria w czworoblokach.

Fi.D13-21
200 PLN
32427

1919-20 róg obfitości, serie dwóch wydań w barwie niebieskiej.

Fi.D13-21, D17-21I
80 PLN
32428

Fi.D15
120 PLN