Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Aukcja 114. Rzeczpospolita Polska od 1989

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
31893

1995 150. lat kolei na ziemiach polskich, arkusze kasowane z pełną oryginalną gumą (Fi.35.-).

Fi.3393-96
Mi.3541-44
50 PLN
31894

1995 150. lat kolei na ziemiach polskich, arkusze czyste (Fi.75.-).

Fi.3393-96
Mi.3541-44
60 PLN
31895

1995 125 lat Banku Handlowego w Warszawie, znaczki za 45 gr w parce poziomej, lewy z błędem "czerwona plama na murze" na poz.11 w części nakładu; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski.

Fi.3398 B1
Mi.3546
60 PLN
31896

1995 100 lat ruchu ludowego, 20-znaczkowy arkusz sprzedażny, czysty; doskonały stan zachowania (arkusz nie zgięty, ani nie złamany).

Fi.3399
Mi.3547
80 PLN
31897

1995 Sanktuaria Maryjne (IV) - Bazylika trójcy Świętej i Wszystkich Świętych w Leżajsku, arkusz czysty.

Fi.3403
Mi.3551
30 PLN
31898

1995 VIII Mistrzostwa Świata w powożeniu zaprzęgami parokonnymi w Poznaniu, arkusz kasowany z pełną oryginalną gumą.

Fi.3405-06
Mi.3553-54
30 PLN
31899

1995 VIII Mistrzostwa Świata w powożeniu zaprzęgami parokonnymi w Poznaniu, arkusz czysty (Fi.50.-).

Fi.3405-06
Mi.3553-54
40 PLN
31900

1995 Mistrzostwa Świata w powożeniu, arkusz sprzedażny z ozdobnym paskiem.

Fi.3405-6
Mi.3553-4
30 PLN
31901

1995 VIII Mistrzostwa Świata w powożeniu zaprzęgami parokonnymi w Poznaniu, parka pionowa z szczątkowym drukiem podwójnym barwy czarnej - np. napisy pod rysunkiem znaczka.

Fi.3405-6 Mk
Mi.3553-4
150 PLN
31902

1995 XVII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Warszawie, arkusz czysty.

Fi.3407
Mi.3555
70 PLN
31903

1995 Światowy Kongres Uczestników Lotów Kosmicznych, znaczki za 80 gr w czworobloku, lewy górny z błędem "niebieski reflektor na baterii słonecznej" na poz.9 w części nakładu; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.3409 B1
Mi.3557
60 PLN
31904

1995 plakat polski, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.3410-11 ark.
Mi.3558-9
500 PLN
31905

1995 Mistrzostwa Świata w akrobatyce sportowej we Wrocławiu, arkusz czysty.

Fi.3415
Mi.3563
40 PLN
31906

1995 Boże Narodzenie, parka znaczków za 35 i 45 gr. z nadrukiem WZÓR.

Fi.3417+18
Mi.3565+66
10 PLN
31907

1995 Boże Narodzenie, dwie parki znaczków za 35 i 45 gr. z nadrukiem WZÓR.

Fi.3417+18
Mi.3565+66
20 PLN
31908

1996 rocznik znaczków czystych (Fi.105,70).

Fi.3423-85
Mi.3571-3633
80 PLN
31909

1996 rocznik kopert FDC (Fi.131,40).

Fi.3423-85
Mi.3571-3633
100 PLN
31910

1996 Style architektoniczne, seria znaczków w arkuszach, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.3425-28
Mi.3573-76
350 PLN
31911

1996 Polskie jachty pełnomorskie, arkusz czysty.

Fi.3429-32
Mi.3577-80
50 PLN
31912

1996 Sanktuaria Maryjne V - Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Przeczycy, arkusz czysty (Fi.50.-).

Fi.3465
Mi.3613
80 PLN
31913

1996 Światowy Dzień Poczty, blok w karnecie okolicznościowym.

Fi.bl.115
Mi.Bl.128
15 PLN
31914

1996 karnet - "75 LAT MUZEUM POCZTY I TELEKOMUNIKACJI".

Fi.bl.157(114)
Mi.Bl.128
15 PLN
31915

1996 Światowy Dzień Poczty, dwa bloki w różnych odmianach koloru.

Fi.bl.158
Mi.Bl. 128
110 PLN
31916

1997 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania (Fi.45.-).

Fi.10
Mi.MH1
25 PLN
31917

1997 rocznik kopert FDC (bez bl.159A(115A); Fi.141,10).

Fi.3486-3541
Mi.3634-89
110 PLN
31918

1997 rocznik znaczków czystych (Fi.154,50).

Fi.3486-3541
Mi.3634-89
120 PLN
31919

1997 1000. lat Gdańska, czworoblok znaczka i bloki okolicznościowe.

Fi.3492, bl.159A, B
Mi.3640, Bl.129A, B
30 PLN
31920

1997 dworki polskie, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem "WZÓR" z opakowania z drukarni, gwarancja Wysocki.

Fi.3498MK
40 PLN
31921

1997 600. rocznica Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Jagielońskiego, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem "WZÓR" z opakowania z drukarni, znaczek uszkodzony, gwarancja Walocha.

Fi.3513MK
30 PLN
31922

1997 pomoc powodzianom, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem "WZÓR" z opakowania z drukarni, gwarancja Walocha.

Fi.3521MK
30 PLN
31923

1997 poczet królów polskich, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem "WZÓR" z opakowania z drukarni, gwarancja Walocha.

Fi.3523MK
40 PLN
31924

1997 poczet królów i książąt polskich, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem "WZÓR" z opakowania z drukarni, gwarancja Walocha.

Fi.3524MK
40 PLN
31925

1997 Światowa Wystawa Filatelistyczna Moskwa 97, arkusik sprzedażny.

Fi.3529 ark.
Mi.3677KB
30 PLN
31926

1997 plakat polski, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.3530-3 ark.
Mi.3678-81
1 000 PLN
31927

Fi.3530-3 ark.
Mi.3678-81
300 PLN
31928

1997 Boże Narodzenie, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem "WZÓR" na wycinku opakowania z drukarni.

Fi.3535MK
60 PLN
31929

1997 zeszycik znaczkowy.

Fi.ZzL10b
35 PLN
31930

1997 zeszycik znaczkowy.

Fi.ZzL11a
25 PLN
31931

1997 zeszycik znaczkowy.

Fi.ZzL11a
25 PLN
31932

1997 zeszycik znaczkowy.

Fi.ZzL11b
35 PLN