Aukcja zakończy się 08.07.2024
Do końca aukcji pozostało:

Aukcja 114. PRL 1952-1989

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
31631

1985 głowy wawelskie, znaczek z niedopasowanym drukiem barw sprawiający wrażenie druku podwójnego.

Fi.2838MK
Mi.2986
90 PLN
31632

1985 głowy wawelskie, parka znaczków z niedopasowanym drukiem barw sprawiający wrażenie druku podwójnego.

Fi.2838MK
Mi.2986
175 PLN
31633

1985 przywódcy ruchu ludowego, znaczek makulaturowy z zasmarowany farba drukarską.

Fi.2841MK
Mi.2989
30 PLN
31634

1985 40. rocznica powstania ONZ, arkusz czysty, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.2856
Mi.3004
50 PLN
31635

1985 SOLIDARNOŚĆ - Poczta wydawców czworoblok znaczków ząbkowanych z górnym perforowanym marginesem (pustopole), bardzo dobry stan zachowania.


40 PLN
31636

1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności.


30 PLN
SPRZEDANY
31637

1985 seria poczty podziemnej Solidarności regionu Śląsko - Dąbrowskiego upamiętniające ofiary "procesu szesnastu"w Moskwie na Łubiance.


65 PLN
31638

1986 TS/S "Stefan Batory" - widokówka pisana z Las Palmas do Warszawy, nadana 24.I w agencji pokładowej.

Fi.2862
Mi.3010 
40 PLN
31639

1986 rocznik kopert FDC (bez bl.: 128-9(84-5), 130(86), 131(87); Fi.66.-).

Fi.2865-2927
Mi.3013-75
30 PLN
31640

1986 rocznik znaczków czystych (Fi.78,40).

Fi.2865-2927
Mi.3013-75
45 PLN
31641

1986 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Meksyku, czworoblok z górnym marginesem znaczków za 25 zł, lewy dolny z błędem na poz.7 "żółta plama na spodenkach" występującym w części nakładu; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.2880 B1
Mi.3028
45 PLN
SPRZEDANY
31642

1986 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Meksyku, znaczek z niespasowanym drukiem barw.

Fi.2880MK
Mi.3028
250 PLN
31643

1986 polska żegluga bałtycka - promy, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie, na dolnych marginesach pustopola.

Fi.2881-4 ark.
Mi.3029-32
200 PLN
31644

1986 Polska żegluga bałtycka - promy, seria z pustopolami u dołu, czyste (Fi.48.-).

Fi.2881-84
Mi.3029-32
40 PLN
31645

1986 legendy polskie, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2904-9 ark.
Mi.3052-7
150 PLN
31646

1986 poczet królów polskich, marginesowy znaczek z przesuniętą w poziomie perforacją pionową wchodzącą na rysunek znaczka.

Fi.2918MK
Mi.3066
70 PLN
31647

1986 Polska żegluga bałtycka, blok z błędem "zdwojony wyraz ROGALIN".

Fi.bl.19B1
Mi.Bl.99 
20 PLN
31648

1986 SOLIDARNOŚĆ - POCZTA BYTOM'86 - rocznica odzyskania niepodległości, pamiątkowy znaczek przedstawiający m.in. marszałka Józefa Piłsudskiego.


20 PLN
31649

1986 Poczta Solidarności - komplet 4 efektownych kart z podobiznami i życiorysami dowódców Armii Krajowej: Michała Tokarzewskiego - Karaszewicza "Doktora", Stefana Roweckiego "Grota", Tadeusza Komorowskiego "Bora", Leopolda Okulickiego "Niedźwiadka"; dodatkowo biało-czerwona banderola.


100 PLN
31650

1986 zestaw trzynastu poleconych kopert ostemplowanych kasownikami ambulansowymi z erką.


300 PLN
31651

1986 karnet z pozdrowieniami z okazji 350. rocznicy poczty szwedzkiej od 350 tysięcy członków PZF.


40 PLN
31652

1986-94 poczet królów i książąt polskich, zestaw znaczków wydań z różnych roczników.


120 PLN
31653

1987 rocznik kopert FDC (bez bl.132(88); Fi.69.-).

Fi.2928-85
Mi.3076-3133
55 PLN
31654

1987 rocznik znaczków czystych, dodatkowo znaczek 2983 z przywieszką (Fi.238,60).

Fi.2928-85
Mi.3076-3133
170 PLN
31655

1987 150. rocznica urodzin Artura Grottgera, znaczek z pustopolem u dołu, czyste.

Fi.2940
Mi.3088
20 PLN
31656

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, prawy znaczek z błędem "uszkodzona litera k W Polska".

Fi.2951, 2952B1
Mi.3099, 3100
10 PLN
SPRZEDANY
31657

1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet kombinacji parek i trójek, czyste.

Fi.2951-2
Mi.3099-100
20 PLN
31658

1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, 3 arkusze: odmiana z numerem po prawej stronie, z numerem przesuniętym ku środkowi i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA).

Fi.2951-2 B1, Ark.2951-2 II i III
Mi.3099-100
120 PLN
31659

1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, arkusz kasowany okolicznościowo (z pełną gumą) w specjalnym klaserze wydanym z okazji wizyty papieskiej; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.2951-52, bl.133 (89)
Mi.3099-100, Bl.103
150 PLN
31660

1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, parka znaczków za 15 i 45 zł, znaczek za 45 zł z błędem w 1 sektorze na poz.6 "uszkodzona litera k w Polska"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.2952 B1
Mi.3100
20 PLN
31661

1987 Wojna Obronna 1939 r. (IV), znaczek za 10 zł z błędem na poz.30 "brak połowy kreski w drugim N w OBRONNA", gwarancja i opis.

Fi.2965 B1
Mi.3113
40 PLN
31662

1987 Wojna obronna 1939 roku, znaczek z błędem "brak połowy kreski w drugim N w OBRONNA".

Fi.2965B1
Mi.3113
10 PLN
31663

1987 Wojna Obronna 1939, znaczek z błędem "uszkodzona litera L", gwarancja i opis Walocha.

Fi.2967B1
Mi.3115
30 PLN
31664

1987 sportowe sukcesy Polaków, znaczek z silnie przesuniętą w pionie perforacją poziomą, ładny narożnikowy egzemplarz doskonale prezentujący błąd.

Fi.2972MK
Mi.3120
310 PLN
SPRZEDANY
31665

1987 baśnie Andersena, dolny prawy znaczek z błędem "dodatkowy płatek obok korony", gwarancja i opis Walocha.

Fi.2981 B2
Mi.3129
40 PLN
31666

1987 poczet królów i książąt polskich, znaczek z przywieszką i pustopolem.

Fi.2983
Mi.3131
15 PLN
31667

1987 poczet królów i książąt polskich, znaczek z przywieszką i pustopolem.

Fi.2983
Mi.3131
15 PLN
31668

1987 poczet królów polskich, parka znaczków z drukiem ramki przesuniętym w LEWO - ramka zachodzi na druk stalorytu. Oznaczenie według katalogu Fischera - MK 1.

Fi.2983 MK1
Mi.3131
300 PLN
31669

1987 poczet królów polskich, znaczek z przesunietym drukiem ramki w PRAWO (staloryt pozostaje właściwie scentrowany w stosunku do ząbkowania). Błąd pokazał się kilka lat temu, obecnie rzadko oferowany. Do specjalizacji wydania.

Fi.2983 MK2
Mi.3131
300 PLN
31670

1987 Poczet królów i książąt polskich (II) - Bolesław Chrobry znaczki z przywieszkami i pustopolami: z lewej i prawej strony, znaczek między przywieszkami i przywieszka między znaczkami (Fi.60.-).

Fi.2983 Pw
Mi.3131
50 PLN