Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
12511 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z poz. 6 "plama w c", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4B Mi.4 |
| 150 PLN | |
12512 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z poz. 21 z usterką w postaci uszkodzonej prawej cyfry 2, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.4B Mi.4 |
| 150 PLN | |
12513 |
| 100 PLN | |
12514 |
| 120 PLN | |
12515 |
| 80 PLN | |
12516 |
| 225 PLN | |
12517 |
| 250 PLN | |
12518 |
| 120 PLN | |
12519 |
1918 seria pomnikowa, miejscowy list z warszawy nadany 5.12.18 opłacony znaczkiem z odwróconym nadrukiem. | Fi.4No Mi.4K |
| 900 PLN | |
12520 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok z nadrukiem odwróconym. | Fi.4No Mi.4K |
| 750 PLN | |
12521 |
1918 seria pomnikowa, znaczki z błędami występującym tylko w końcowej fazie druku; na poz. 6 "Poezta" i poz. 7 "kropka między c i z", bardzo rzadkie, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.5B Mi.5 |
| 300 PLN | |
12522 |
1918 seria pomnikowa, znaczek makulaturowy zasmarowany farbą drukarską, rzadkie. | Fi.5MK Mi.5 |
| 600 PLN | |
12523 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem przechodzącym na sąsiedni znaczek. | Fi.5MK Mi.5 |
| 100 PLN | |
12524 |
| 45 PLN | |
12525 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem drugiej formy, prawy znaczek z błędem "Poczto", słabszy stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.6 B8 Mi.6 |
| 300 PLN | |
12526 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy, gwarancja i oznaczenie Weźranowski. | Fi.6a Mi.6 |
| 50 PLN | |
12527 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z błędem "obrócone k", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.6aB7 Mi.6 |
| 400 PLN | |
12528 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem drugiej formy, lewy znaczek z błędem "odwrócone k", gwarancja i oznaczenie Wiatrowski. | Fi.6aB7 Mi.6 |
| 480 PLN | |
12529 |
1918 wydanie PP/GGW, czworoblok znaczków w kolorze żółtooliwkowobrązowym z nadrukiem drugiej formy, górne znaczki delikatna podlepka, czworoblok w pięknym stanie, gwarancja, opis i oznaczenie Schmutz. | Fi.6aII Mi.6II |
| 500 PLN | |
12530 |
1918 wydanie PP/GGW, kasowany znaczek za 3 fen. z nadrukiem drugą formą z opisanym ostatnio przez L.Schmutza i K.Sztabę niekatalogowanym błędem na poz.33 "wcięcie w czwartej kresce" (inne błędy Fi.od 400.- do 500.-), gwaramcja i oznaczenie. | Fi.6aII B Mi.6II |
| 400 PLN | |
12531 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem drugiej formy, prawy znaczek z błędem "Poczto", lewy znaczek z uszkodzoną lewą perforacją, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.6aIIB8 Mi.6 |
| 500 PLN | |
12532 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z błędem "podniesione s", gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.6bB6 Mi.6 |
| 600 PLN | |
12533 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 3 fen. z nadrukiem drugą formą z błędem na poz.23 "uszkodzony dół litery l", bardzo ładny stan, zachował pełną oryginalną gumę, gwarancja Perzyński, z opisem pozycji Schmutz. | Fi.6bII B |
| 240 PLN | |
12534 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 3 fen. z nadrukiem drugą formą z opisanym ostatnio przez L.Schmutza i K.Sztabę na wartościach 5, 15, 20 i 30 rzadkim błędem na poz.41 "całkowity brak litery o"; tu błąd ten występuje na najdroższym znaczku w serii, gwarancja Gryżewski wskazuje, że znany jest od przedwojny, ale został zapomniany. | Fi.6bII B |
| 480 PLN | |
12535 |
1918 wydanie PP/GGW, czworoblok znaczków z nadrukiem drugiej formy z poz. 31/42, znaczek na poz. 41 z usterką występującą w części nakładu w postaci braku litery o w Poczta, znaczek z błędem bez podlepek i ich śladu, pozostałe delikatne ślady po podlepkach, ogólnie bardzo ładny stan zachowania, fotoatest. | Fi.6b U Mi.6 |
| 600 PLN | |
12536 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z poz. 37 z błędem "uszkodzone o w Polska", nadruk GGW silnie błyszczący, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.6c B Mi.6 |
| 400 PLN | |
12537 |
1918 wydanie PP/GGW, kasowany znaczek za 3 fen. z nadrukiem drugą formą na silnie błyszczącym nadruku GGW, ładny stan zacho2wania, gwarancja i oznaczenie. | Fi.6cII Mi.6 |
| 200 PLN | |
12538 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem GGW farbą anilinową, gwarancja i oznaczenie. | Fi.6d Mi.6 |
| 240 PLN | |
12539 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy, nadruk GGW farbą anilinową, gwarancja i oznaczenie. | Fi.6d Mi.6 |
| 480 PLN | |
12540 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem GGW farba anilinową, lewy znaczek z błędem "podniesione s", gwarancja i oznaczenie. | Fi.6dB6 Mi.6 |
| 2 000 PLN | |
12541 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem GGW farba anilinową, lewy znaczek z usterką "cienkie c", prawy z błędem "rozsunięte Po i ols", gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.6dB9 Mi.6 |
| 850 PLN | |
12542 |
1918 wydanie PP/GGW, kasowany znaczek za 3 fen. z nadrukiem drugą formą na anilinowym nadruku GGW, gwarancja i oznaczenie. | Fi.6dII Mi.6II |
| 200 PLN | |
12543 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 3 fen. z nadrukiem drugą formą na anilinowym nadruku GGW (Fi.750.-), bardzo ładny stan, gwarancja Gryżewski, z opisem Schmutz. | Fi.6dII |
| 700 PLN | |
12544 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem drugiej formy, lewy znaczek z błędem "odwrócone k", nadruk GGW farbą anilinową, gwarancja i oznaczenie. | Fi.6dII B7 Mi.6II |
| 700 PLN | |
12545 |
1918 wydanie PP/GGW, list polecony z Będzina nadany 10.1.19 do Kielc, znaczki z nadrukiem pierwszej formy, koperta przycięta od góry, na odwrocie stempel odbiorczy, gwarancja Schmutz. | Fi.7I, 11aI Mi.7I, 9I |
| 800 PLN SPRZEDANY | |
12546 |
1918 wydanie PP/GGW, narożna parka z nadrukiem pierwszej formy, prawy znaczek z błędem "Pocata", gwarancja Danowski. | Fi.7I B1 Mi.7I |
| 200 PLN | |
12547 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy, prawy znaczek z błędem "Pocata", podlepka na marginesie, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.7IB1 Mi.7I |
| 180 PLN | |
12548 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy, znaczek z nakładu pokojowego z silnie błyszczącym nadrukiem GGW, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.7aII Mi.7II |
| 1 800 PLN | |
12549 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem GGW silnie błyszczącym, znaczek bez gumy, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.7aII Mi.7II |
| 750 PLN | |
12550 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy, nadruk GGW silnie błyszczący, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski. | Fi.7aII Mi.7II |
| 200 PLN | |