Aukcja rozpocznie się 15.11.2024

Aukcja 113. Placówki poza granicami kraju 1919-1939

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
14787

1938 Port Gdańsk, FDC - 20. rocznica odzyskania niepodległości, seria znaczków na wycinkach ostemplowanych 11.XI w pierwszym dniu obiegu datownikiem "POLSKI URZĄD POCZTOWY GDAŃSK 1" (Mi. seria kasowana - 110 euro).

Fi.32-35
Mi.34-37
60 PLN
14788

1938 Port Gdańsk, FDC - 20. rocznica odzyskania niepodległości, seria czysta (Mi.25 euro), bardzo dobry stan zachowania.

Fi.31-34 (32-35)
Mi.34-37
40 PLN
14789

1938 Port Gdańsk, 20. rocznica odzyskania niepodległości, czysta karta wydania definitywnego, bardzo dobry stan zachowania (Fi.250.-).

Fi.Cp4
150 PLN
14790

Fi.Cp4
150 PLN
14791

600 PLN