Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
14787 |
1938 Port Gdańsk, FDC - 20. rocznica odzyskania niepodległości, seria znaczków na wycinkach ostemplowanych 11.XI w pierwszym dniu obiegu datownikiem "POLSKI URZĄD POCZTOWY GDAŃSK 1" (Mi. seria kasowana - 110 euro). | Fi.32-35 Mi.34-37 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
14788 |
1938 Port Gdańsk, FDC - 20. rocznica odzyskania niepodległości, seria czysta (Mi.25 euro), bardzo dobry stan zachowania. | Fi.31-34 (32-35) Mi.34-37 |
| 40 PLN | |
14789 |
1938 Port Gdańsk, 20. rocznica odzyskania niepodległości, czysta karta wydania definitywnego, bardzo dobry stan zachowania (Fi.250.-). | Fi.Cp4 |
| 150 PLN | |
14790 |
1938 Port Gdańsk, całostka wydania z okazji 20. rocznicy odzyskania niepodległości. | Fi.Cp4 |
| 150 PLN | |
14791 |
1939 Port Gdańsk, seria znaczków z okazji Międzynarodowych Zawodów Narciarskich na ekspresowym liście poleconym z Gdańska do Radomia, na odwrocie stempel odbiorczy. | |
| 600 PLN | |