Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
159 |
1890 rosyjska całostka stosowana na Ziemiach Polskich, podwójna karta pocztowa za 3+3 kop; bardzo dobry stan zachowania (na odwrocie minimalny ubytek powierzchni papieru po podlepce). | Mi.P15 |
| 80 PLN | |
160 |
1890 rosyjska całostka stosowana na Ziemiach Polskich, koperta za 7 kop, rozmiar: 145x80 mm; wysłana 27.VII z Białegostoku do Rygi, znak opłaty unieważniony kasownikiem (БѢЛОСТОКЪ 2 ПОЧТ.ТЕЛ.КОНТ.), ten sam stempel odciśnięty dodatkowo obok; na odwrocie datownik odbiorczy z 28.VII; bardzo dobry stan zachowania. | Mi.U30C |
| 60 PLN | |
161 |
1891 Krasne, austriacki znaczek wydania z 1890 roku unieważniony kasownikiem w Krasnem. | Mi.51 |
| 30 PLN | |
162 |
1891 Piasek, austriacki znaczek wydania z 1890 roku unieważniony kasownikiem w Krakowie Piasek. | Mi.51 |
| 30 PLN | |
163 |
1891 Bochnia, austriacki znaczek wydania z 1890 roku unieważniony kasownikiem w Bochni. | Mi.59 |
| 20 PLN | |
164 |
1891 Gorlice, austriacki znaczek wydania z 1891 roku unieważniony kasownikiem w Gorlicach. | Mi.63 |
| 20 PLN | |
165 |
1891 rosyjska całostka stosowana na Ziemiach Polskich, opaska gazetowa za 2 kop, rozmiar: 177x444mm; bardzo dobry stan zachowania (na odwrocie minimalny ubytek powierzchni papieru po podlepce). | Mi.S4B |
| 100 PLN | |
166 |
1891 obszar I Rzeczypospolitej - TAUROGI, rosyjska całostka stosowana na Ziemiach Polskich, koperta za 7 kop, rozmiar: 115x81 mm; wysłana 31/XII z Taurogów do Rygi, znak opłaty unieważniony kasownikiem (ТАУРОГЕНЪ 2 КОВЕН.Г. ПОЧТ-ТЕЛГР.КОНТ.), ten sam stempel odciśnięty dodatkowo poniżej; na froncie dodatkowy fioletowy stempelek Ryga (Рига); na odwrocie datownik odbiorczy z 2.I; walor w dobrym stanie zachowania. | Mi.U33C |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
167 |
1891 obwoluta listu z Inowrocławia do Stargardu. | |
| 60 PLN | |
168 |
1893 austriacka dwujęzyczna całostka w języku niemieckim i polskim wysłana z Krakowa Dworzec do Niemiec. | Fi.Cp10 |
| 90 PLN | |
169 |
1893 Jordanów, austriacki znaczek wydania z 1890 roku unieważniony kasownikiem w Jordanowie. | Mi.53 |
| 25 PLN | |
170 |
1893 Uhrynów, austriacki znaczek wydania z 1890 roku unieważniony kasownikiem w Uhrynowie. | Mi.53 |
| 40 PLN | |
171 |
1893 list z Warszawy do Łodzi. | |
| 70 PLN | |
172 |
1894 Jaworów, austriacki znaczek wydania z 1890 roku unieważniony kasownikiem w Jaworowie. | Mi.53 |
| 30 PLN | |
173 |
1894 Biała, pasek austriackich znaczków wydania z 1890 roku unieważniony kasownikiem w Białej. | Mi.53 |
| 30 PLN | |
174 |
1895 Kraków, austriacki znaczek gazetowy wydania z 1890 roku unieważniony kasownikiem w Krakowie. | Mi.8X |
| 40 PLN | |
175 |
1895 Spisz, węgierska karta pocztowa wysłana 15.9 z miejscowości Kieżmark do Brzeska, znak opłaty unieważniony węgierskim datownikiem KÉSMÁRK, stempelek nadawcy, stempel odbiorczy Brzesko; bardzo dobry stan zachowania. | Mi.P6 |
| 40 PLN | |
176 |
1896 Niemirów, austriacki znaczek wydania z 1890 roku unieważniony kasownikiem w Niemirowie. | Mi.53 |
| 30 PLN | |
177 |
1896 Ustroń, austriacki znaczek wydania z 1890 roku unieważniony kasownikiem w Ustroniu. | Mi.56 |
| 20 PLN | |
178 |
1896 PECZENIŻYN, austriacki znaczek za 20 kr wydania z 1891 roku, skasowany polskim datownikiem w Peczeniżynie, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.63 |
| 80 PLN | |
179 |
1896 obszar I Rzeczypospolitej - MOŻEJKI, rosyjska całostka stosowana na Ziemiach Polskich, koperta za 7 kop, rozmiar: 145x60 mm; wysłana 20/II z Możejek (obecnie Mažeikiai na Litwie) do miejscowości Talsen (obecnie Talsi na Łotwie), znak opłaty unieważniony kasownikiem MOŻEJKI KOWIEN.G. (МОЖЕИКИ.КОВЕН.Г. ПОЧТ.ТЕЛ.КОНТ.), ten sam stempel odciśnięty dodatkowo na froncie; na odwrocie stempel urzędu przejściowego MITAWA i odbiorczy TELSEN (ТАЛЬСЕНЪ КУРЛѢ.) z 27.II; bardzo dobry stan zachowania. | Mi.U30E |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
180 |
1897 Łobzów, austriacki znaczek wydania z 1890 roku unieważniony kasownikiem w Łobzowie. | Mi.53 |
| 20 PLN | |
181 |
1897 Ulanów, austriacki znaczek wydania z 1890 roku unieważniony kasownikiem w Ulanowie. | Mi.53 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
182 |
1897 Czudec, austriacki znaczek wydania z 1890 roku unieważniony kasownikiem w Czudcu. | Mi.53 |
| 20 PLN | |
183 |
1897 Rudnik, austriacki znaczek wydania z 1890 roku unieważniony kasownikiem w Rudniku. | Mi.53 |
| 20 PLN | |
184 |
1898 Łańcut, austriacki znaczek wydania z 1890 roku unieważniony kasownikiem w Łańcucie. | Mi.53 |
| 20 PLN | |
185 |
1898 Czarna koło Pilzna, austriacki znaczek wydania z 1890 roku unieważniony kasownikiem w Czarnej. | Mi.53 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
186 |
1898 Lwów Filia I, austriacki znaczek wydania z 1890 roku unieważniony kasownikiem w Lwowie. | Mi.53 |
| 20 PLN | |
187 |
1898 list wysłany 20.5 z Karpacza (Krummhübel) do miejscowości Weigsdorf na Łużycach, koperta firmowa: "Hotel zur Schneekoppe (A.G.Exner) Krummhübel i.Rsgb." , na odwrocie datownik odbiorczy. | Mi.47 |
| 40 PLN | |
188 |
1898 list urzędowy z Militsch (Milicza) do Freyhan (Cieszkowa). | |
| 15 PLN | |
189 |
1899 kartka ze Lwowa do Londynu, kartka na odpowiedź. | Fi.Cp11B |
| 120 PLN | |
190 |
1899 austriacki sądowy znaczek doręczeniowy (II wydanie) - 34 Kr o ząbkowaniu liniowym ZL 10½ na dokumencie doręczonym 13.I w miejscowości Wysocko (Fi.130.-). | Fi.IIa Mi.2B |
| 50 PLN | |
191 |
1899 AMBULANS NR.27 relacji WARSZAWA-ALEKSANDRÓW, list wysłany 13.VI z Włocławka do Drezna przesłany ambulansem, znaczki unieważnione datownikiem POCZTOWY WAGON (ПОЧТОВЫЙ ВАГОНЬ No.27) No.27 z wyróżnikiem "1" z datą 10 ИЮН, datownik odbiorczy na odwrocie; słabszy stan zachowania. | Mi.39x, 41x |
| 60 PLN | |
192 |
1899 Brody 2, austriacki znaczek wydania z 1890 roku unieważniony kasownikiem w Brodach. | Mi.51 |
| 20 PLN | |
193 |
1899 Dynów, austriacki znaczek wydania z 1890 roku unieważniony kasownikiem w Dynowie. | Mi.56 |
| 20 PLN | |
194 |
1899 Dubiecko, austriacki znaczek wydania z 1899 roku unieważniony kasownikiem w Dubiecku. | Mi.74 |
| 20 PLN | |
195 |
1899 Rudki, austriacki znaczek wydania z 1899 roku unieważniony kasownikiem w Rudkach. | Mi.74 |
| 20 PLN | |
196 |
1899 Lipica Dolna, austriacki znaczek wydania z 1899 roku unieważniony kasownikiem w Lipicy Dolnej. | Mi.74 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
197 |
1899 Glińsk, austriacki znaczek wydania z 1899 roku unieważniony kasownikiem w Glińsku. | Mi.74 |
| 20 PLN | |
198 |
1899 Rabka, austriacki znaczek wydania z 1899 roku unieważniony kasownikiem w Rabce. | Mi.75 |
| 20 PLN | |