Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
10249 |
| 55 PLN SPRZEDANY | |
10250 |
1975 30-lecie Dnia Zwycięstwa, karta z napisem 5-wierszowym "XXX ROCZNICA ZWYCIĘSTWA NAD FASZYZMEM WYSTAWA FILATELISTYCZNA 9-18 V.1975 Warszawa" skasowana 6.06 wystawowym stemplem okolicznościowym, będąca jednocześnie mandatem delegata Walne Zebranie Sprawozdawcze Okręgu Warszawskiego PZF (na odwrocie dodatkowy tekst; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp635II |
| 40 PLN | |
10251 |
1976 karty pocztowe, czyste, rocznik - 14 sztuki (Fi.45.-). | Fi.Cp648-61 |
| 35 PLN | |
10252 |
| 18 PLN SPRZEDANY | |
10253 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
10254 |
| 60 PLN | |
10255 |
| 30 PLN | |
10256 |
1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.85.-) | Fi.Cp688-718 |
| 60 PLN | |
10257 |
1978 30-lecie WKS Gwardia, karnet. | Fi.Cp702K |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
10258 |
| 50 PLN | |
10259 |
| 40 PLN | |
10260 |
| 55 PLN SPRZEDANY | |
10261 |
1979 całostki, rocznik: 1 koperta i 26 kart (Fi.84,50). | Fi.Ck63, Cp719-43 |
| 60 PLN | |
10262 |
1979 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą 1979. | Fi.Ck65 |
| 10 PLN | |
10263 |
1979 karta z prywatnym dodrukiem - "Akademia Wychowania Fizycznego im. Gen. Karola Świerczewskiego w Warszawie Odsłonięcie Pomnika - Janusza Kusocińskiego". | Fi.Cp741 |
| 30 PLN | |
10264 |
1979 całostka z dodrukiem za zgodą Ministerstwa Łączności z okazji odsłonięcia pomnika Janusza Kusocińskiego. | Fi.Cp741 |
| 50 PLN | |
10265 |
1980 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.123.-). | Fi.Ck64-6, Cp744-78 |
| 70 PLN | |
10266 |
1980 30-lecie PZF, kartka z dodrukiem. | Fi.Cp755I |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
10267 |
1981 całostki, rocznik: 1 koperta i 27 kart (Fi.84.-). | Fi.Ck67, Cp779-805 |
| 100 PLN | |
10268 |
1981 Dzień Olimpijczyka, kartka z dodrukiem Okręgu Warszawskiego PZF na odwrocie. | Fi.Cp780 |
| 10 PLN | |
10269 |
1981 Dzień Olimpijczyka, kartka z dodrukiem z okazji wystawy filatelistycznej "Moskwa 80". | Fi.Cp780 |
| 10 PLN | |
10270 |
| 55 PLN SPRZEDANY | |
10271 |
1982 całostki, rocznik: 4 koperty i 15 kart (Fi.69.-). | Fi.Ck68-71, Cp806-20 |
| 55 PLN | |
10272 |
1982 koperta na przesyłki lotnicze. | Fi.Ck71 |
| 10 PLN | |
10273 |
1982 Dzień Olimpijczyka, kartki z dodrukami na froncie i rewersie, plus zwykła dla porównania. | Fi.Cp807, 807I, 807II |
| 240 PLN SPRZEDANY | |
10274 |
1982 karta z prywatnym dodrukiem - "Wystawa z okazji/ 70-lecia harcerstwa wildeckiego/ Komenda Hufca ZHP Poznań-Wilda", ostemplowana okolicznościowo 28.I w Poznaniu; temat-HARCERSTWO. | Fi.Cp819 |
| 30 PLN | |
10275 |
1983 całostki, rocznik: 5 kopert i 43 karty (Fi.133.-). | Fi.Ck72-6, Cp821-58 |
| 70 PLN | |
10276 |
1983 90. lat ruchu filatelistycznego w Polsce, karnet. | Fi.Cp826K |
| 12 PLN SPRZEDANY | |
10277 |
| 65 PLN | |
10278 |
1984 karnet - 40 rocznica Służby Bezpieczeństwa i Milicji Obywatelskiej, całostka z prywatnym dodrukiem - "25 LAT KOŁA PZF przy MINISTERSTWIE SPRAW WEWNĘTRZNYCH 1960-1985", czysta; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp887K |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
10279 |
| 50 PLN | |
10280 |
1985 MWF "Socphilex 85" Berlin - Światowy Dzień Poczty, karta z ilustracją Muzeum Poczty w Berlinie, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp912b |
| 55 PLN SPRZEDANY | |
10281 |
1986 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.61,50). | Fi.Cp917-41 |
| 35 PLN | |
10282 |
1986 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem z okazji udziału reprezentacji Polski w mistrzostwach świta w piłce nożnej w Meksyku. | Fi.Cp921 |
| 30 PLN | |
10283 |
| 30 PLN | |
10284 |
1986 150-lecie Warszawskiej Straży Pożarnej, karnet. | Fi.Cp924K |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
10285 |
1986 Klub Sportowy "Konradia", całostka z dodrukiem z okazji Międzynarodowego Turnieju Tenisa Stołowego w Gdańsku. | Fi.Cp928 |
| 15 PLN | |
10286 |
1986 Klub Sportowy "Konradia", karnet. | Fi.Cp928K |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
10287 |
1987 kartka z dodrukiem z okazji wystawy filatelistycznej w Warszawie. | Fi.Cp824 |
| 15 PLN | |
10288 |
1987 kartka z dodrukiem z okazji krajowej wystawy filatelistycznej w Olsztynie, na odwrocie zaproszenie. | Fi.Cp919 |
| 10 PLN | |