Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
9844 |
1939 urzędowa pismo poczty gdańskiej informujące o utracie ważności znaczków WMG ze względu na wcielenie Gdańska do III Rzeszy. | |
| 250 PLN | |
9845 |
1940 znaczek na dekoracyjnej karcie ostemplowany 4.8 w Sopocie kasownikiem okolicznościowym "1. BRIEFMARKENAUSSTELLUNG ZOPPOT 3.-4.8.40 Landesverbandes Danzig Westpr. Warthegau d.R.d.V." z okazji 1 Wystawy Filatelistycznej w Sopocie; temat - PTAKI. | Mi.745 |
| 50 PLN | |
9846 |
1940 ilustrowana, propagandowa karta pocztowa, ostemplowana okolicznościowo 7.I z okazji Dnia Znaczka; doskonały stan zachowania. | Mi.P287 |
| 150 PLN | |
9847 |
1940 list wysłany 14.3 jako przesyłka poczty polowej z Gdańska do Torunia; nadawczy wirnik okolicznościowy "Gebt für die Winterhilfe! Opfert!" Gdańsk 5, walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | |
| 60 PLN | |
9848 |
1941 KORESPONDENCJA PRZYCHODZĄCA DO GDAŃSKA, list polecony ze Słupska wysłany 6.3 znaczki unieważnione kasownikiem okolicznościowym, datownik odbiorczy na odwrocie; dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Mi.512, 521 |
| 50 PLN | |