Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
42501 |
1918 Kalisz, pokwitowanie telegraficzne z Kalisza z nadrukiem III wydania, pokwitowanie podklejone od tyłu, fotoatest Walocha. | |
| 600 PLN | |
42502 |
1918 Tarnów, znaczki austriackie z lokalnym nadrukiem typu III, zestaw znaczków kasowanych na wycinkach, fotoatest Jendroszek. | |
| 2 400 PLN | |
42503 |
1918 Tarnów, znaczki austriackie z lokalnym nadrukiem typu II, zestaw znaczków kasowanych, fotoatest Jendroszek. | |
| 1 900 PLN | |
42504 |
1919 Chęciny, seria ząbkowana, rzadka jako kasowana. | Fi.1-8B |
| 160 PLN | |
42505 |
1919 Chęciny, seria ładnie i czytelnie kasowana, w tej formie naprawdę rzadka, ładny stan zachowania. | Fi.1-8B |
| 250 PLN | |
42506 |
1919 Chęciny, seria ząbkowanych znaczków poczty miejskiej na podlepkach. | Fi.1-8B |
| 50 PLN | |
42507 |
1919 Chęciny, seria czysta z oryginalną gumą na podlepkach. | Fi.1-8B |
| 60 PLN | |
42508 |
1919 Chęciny, marginesowa seria czysta w czworoblokach i co rzadkie, z pełną oryginalną gumą bez podlepek, ani ich śladów, naturalne ślady pędzla i fałdy po ręcznym nakładaniu gumy. | Fi.1-8B |
| 480 PLN | |
42509 |
1919 Chęciny, seria czysta z oryginalną gumą.w bardzo ładnym stanie. | Fi.1-8B |
| 100 PLN | |
42510 |
1919 broszura autorstwa M. Steina o znaczkach poczty miejskiej w Warszawie, 12 stron, okładka w słabym stanie. | |
| 130 PLN | |
42511 |
1980 książka autorstwa Stefana Petriuka o poczcie miejskiej w Warszawie w latach 1915 - 1918 w języku niemieckim, 90 stron, ilustracje. | |
| 90 PLN | |
42512 |
1916 Sosnowiec, całostka z belka zasłaniającą napis "Postkarte - Pocztówka", gwarancja Pelczar. | Fi.Cp2 |
| 150 PLN | |