Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
52327 |
1920 ex-libris Włodzimierza Polańskiego. | |
| 400 PLN | |
52328 |
1930 ex-libris Tadeusza Gryżewskiego. | |
| 200 PLN | |
52329 |
1958 drugi tom monografii autorstwa Stanisława Żółkiewskiego "Całostki polskie oraz mające obieg na ziemiach polskich / karty pocztowe 1918 - 1939", 292 stron plus tablice z czarno - białymi ilustracjami. | |
| 100 PLN | |
52330 |
1960 Polskie Znaki Pocztowe, komplet pięciu tomów I - V pod redakcją Antoniego Łaszkiewicza i Józefa Tislowitza we współpracy m.in. z S. Miksteinem, Z. Mikulskim i innymi, podstawowe jak do tej pory dzieło polskiej filatelistyki, encyklopedia wiedzy o wszystkich polskich znakach pocztowych, bardzo dobry stan zachowania. | |
| 320 PLN SPRZEDANY | |
52331 |
1975 "Katalog polskich stempli okolicznościowych" autorstwa Andrzeja Myślickiego, rzadko oferowany komplet 11 zeszytów przedstawiających kolejno wszystkie stemple okolicznościowe z lat 1919 - 1975, podstawowa pozycja w tym zakresie. | |
| 360 PLN SPRZEDANY | |
52332 |
1990 dwutomowy katalog specjalizowany znaków pocztowych ziem polskich. | |
| 50 PLN | |
52333 |
1990 "Filatelistyka współczesna" autorstwa Włodzimierza Goszczyńskiego, 476 stron, liczne ilustracje. | |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
52334 |
1995 książka Jana Różańskiego "Tajemnice przemyskiej twierdzy", 140 stron. | |
| 20 PLN | |
52335 |
2003 "Polskie taryfy pocztowe 1918 - 1939" autorstwa Marka Zbierskiego, wydanie dwujęzyczne; po polsku i niemiecku, 570 stron. | |
| 150 PLN | |