Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
49526 |
1982 cenzura Stanu Wojennego, list z Płocka do Koszalina, stempel urzędu cenzury nr 120. | Fi.2551 |
| 40 PLN | |
49527 |
1982 cenzura Stanu Wojennego, list do Białogardu, stempel urzędu cenzury nr 619. | Fi.2551 |
| 45 PLN | |
49528 |
1982 cenzura Stanu Wojennego, list z Przasnysza do Białogardu, stempel urzędu cenzury nr 355. | Fi.2551 |
| 40 PLN | |
49529 |
1982 cenzura Stanu Wojennego, list z Krakowa do Świdwina, stempel urzędu cenzury nr 067. | Fi.2551 |
| 40 PLN | |
49530 |
1982 cenzura Stanu Wojennego, list z Sopotu do Cieszeniewa, stempel urzędu cenzury nr 274. | Fi.2551 |
| 60 PLN | |
49531 |
| 45 PLN | |
49532 |
1982 cenzura Stanu Wojennego, list z Warszawy do Świdryń, stempel urzędu cenzury nr 178. | Fi.2551 |
| 60 PLN | |
49533 |
1982 cenzura Stanu Wojennego, list ze Słupska do Warszawy, stempel urzędu cenzury nr 611. | Fi.2551 |
| 20 PLN | |
49534 |
1982 cenzura Stanu Wojennego, list z Wrocławia do Krakowa, stempel urzędu cenzury nr 802. | Fi.2551 |
| 30 PLN | |
49535 |
1982 cenzura Stanu Wojennego, list z Śliwic do Krakowa, stempel urzędu cenzury nr 290. | Fi.2553 |
| 20 PLN | |
49536 |
1982 60-lecie Polskiego Związku Tenisowego, prawy dolny z błędem "plamka nad skarpetą na lewej nodze". | Fi.2613B1 Mi.2756 |
| 40 PLN | |
49537 |
1982 cenzura Stanu Wojennego, list z Kazunia Nowego do Kościerzyny, stempel urzędu cenzury nr 944. | Fi.2623 |
| 60 PLN | |
49538 |
1982 cenzura Stanu Wojennego, miejscowy list z Koszalina, stempel urzędu cenzury nr 061. | Fi.2630 |
| 60 PLN | |
49539 |
1982 rocznik kopert FDC (bez bl.119(75); Fi.58,50). | Fi.2644-99 Mi.2792-2647 |
| 30 PLN | |
49540 |
1982 rocznik znaczków czystych (Fi.61,40). | Fi.2644-99 Mi.2792-2847 |
| 35 PLN | |
49541 |
1982-1984 TOM XV JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 165 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.2644-2811 Mi.2792-2959 |
| 110 PLN | |
49542 |
1982 cenzura Stanu Wojennego, list do Krakowa ze stemplem urzędu cenzury 802. | Fi.2647 |
| 30 PLN | |
49543 |
1982 cenzura Stanu Wojennego, list z Świdwina do Kościerzyny, stempel urzędu cenzury nr 061. | Fi.2657 |
| 50 PLN | |
49544 |
1982 cenzura Stanu Wojennego, list z Świdwina do Kościerzyny, stempel urzędu cenzury nr 062. | Fi.2657 |
| 60 PLN | |
49545 |
| 500 PLN | |
49546 |
1982 polscy laureaci nagrody Nobla - Maria Skłodowska Curie, znaczek z przesuniętą perforacją zachodzącą na obrazek znaczka, gwarancja Walocha. | Fi.2662MK Mi.2810 |
| 80 PLN | |
49547 |
1982 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Hiszpanii, karnet okolicznościowy ze zdjęciem polskiej reprezentacji. | Fi.2665 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
49548 |
1982 600. lat obecności Obrazu Jasnogórskiego w klasztorze o.o. Paulinów w Częstochowie, znaczek za 25 zł z błędem na poz.32 "pierwsza litera E zamiast Ę - OBLEŻENIE"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.2671 B1 Mi.2819 |
| 30 PLN | |
49549 |
1982 600. lat obecności Obrazu Jasnogórskiego w klasztorze o.o. Paulinów w Częstochowie, parka marginesowa znaczków za 25 zł, prawy z błędem na poz.32 "pierwsza litera E zamiast Ę - OBLEŻENIE"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.2671 B1 Mi.2819 |
| 50 PLN | |
49550 |
1982 600 lat obecności obrazu jasnogórskiego w klasztorze OO. Paulinów w Częstochowie, prawy znaczek z błędem "OBLEŻENIE". | Fi.2671B1 Mi.2819I |
| 30 PLN | |
49551 |
| 35 PLN | |
49552 |
1982 600 lat obecności obrazu jasnogórskiego w klasztorze na Jasnej Górze, znaczek z błędem "kropka nad lewą brwią". | Fi.2672B1 Mi.2820 |
| 30 PLN | |
49553 |
1982 50 lat badań polarnych, znaczki za 27 zł w parce poziomej, prawy z błędem "kropka pod z w zł" na poz.6 w części nakładu; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski. | Fi.2684 B1 Mi.2832 |
| 60 PLN | |
49554 |
| 20 PLN | |
49555 |
| 20 PLN | |
49556 |
1982 znaczki podziemnej poczty Solidarności. | |
| 15 PLN | |
49557 |
1982 cenzura Stanu Wojennego, telegram z stemplem cenzury i zapisem o cenzurze w drukowanej treści telegramu. | |
| 70 PLN | |
49558 |
1982 cenzura Stanu Wojennego, telegram z Niemiec do Warszawy ze stemplem "OCENZUROWANO". | |
| 40 PLN | |
49559 |
| 50 PLN | |
49560 |
1982 cenzura Stanu Wojennego, telegram z Warszawy ze stemplem "OCENZUROWANO". | |
| 50 PLN | |
49561 |
| 50 PLN | |
49562 |
1982 cenzura Stanu Wojennego, telegram z Gdańska ze stemplem "OCENZUROWANO". | |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
49563 |
| 40 PLN | |
49564 |
1982 cenzura stanu wojennego, dwa telegramy, jeden list krajowy i sześć listów z zagranicy ze stemplami Stanu Wojennego. | |
| 90 PLN | |
49565 |
1983 SOLIDARNOŚĆ, Pokojowa Nagroda Nobla dla Lecha Wałęsy okolicznościowa całość z "drugiego obiegu". | Fi.2483 Mi.2630 |
| 40 PLN | |