Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
41235 |
1953 NRD, wydanie obiegowe - plan 5-letni (II), druk typograficzny, seria czysta (Mi.250 euro). | Mi.405-22 |
| 250 PLN | |
41236 |
1954 Berlin, śmierć prof. E.Reutera, znaczek czysty. | Mi.115 |
| 10 PLN | |
41237 |
1954 Berlin, Narodowa Wystawa Znaczków Pocztowych, znaczek czysty. | Mi.120a |
| 15 PLN | |
41238 |
1954 Berlin, 5. rocznica śmierci R.Straussa, znaczek czysty. | Mi.124 |
| 10 PLN | |
41239 |
1954 RFN, wydanie z dopłatą na pomoc społeczną (V), seria czysta (Mi.55 euro). | Mi.200-03 |
| 50 PLN | |
41240 |
1955 Berlin, 1. rocznica śmierci W.Furtwänglera, znaczek czysty. | Mi.128 |
| 20 PLN | |
41241 |
1955 RFN, "Pomocnicy ludzkości" (Helfer der Menschheit) VI, seria czysta; temat - CZERWONY KRZYŻ (Mi.40 euro). | Mi.222-25 |
| 35 PLN | |
41242 |
1955 NRD, odbudowane historyczne budowle , seria czysta. | Mi.491-96 |
| 12 PLN | |
41243 |
1955 NRD, obrazy z Galerii Drezdeńskiej zwrócone przez ZSRR (I), seria czysta. | Mi.504-9 |
| 25 PLN | |
41244 |
1955 NRD, Friedrich Schiller, blok czysty. | Mi.Bl.12 |
| 20 PLN | |
41245 |
1956 RFN, Opieka nad dziećmi, seria znaczków na liście wysłanym 2.10 z Emerfeld do Dintenhofen. | Mi.243-46 |
| 30 PLN | |
41246 |
1956 NRD, otwarcie cywilnej komunikacji lotniczej w NRD, seria czysta. | Mi.512-15 |
| 15 PLN | |
41247 |
1959 Beethoven, blok czysty w bardzo dobrym stanie (Mi.22 euro). | Mi.Bl.2 |
| 20 PLN | |
41248 |
1977 Berlin Zachodni, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.MH10aIIoZ |
| 15 PLN | |
41249 |
1977 RFN, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.MH21aIIoZ |
| 15 PLN | |
41250 |
1977 NRD, zeszycik znaczków po 10 Pf z Arnoldem Zweigiem; bardzo dobry stan zachowania. | Mi.SMHD6de |
| 30 PLN | |
41251 |
1990 NRD - DEUTSCHE POST, zeszycik znaczków, który ukazał się w sprzedaży w ostatnim dniu funkcjonowania poczty NRD; bardzo dobry stan zachowania. | Mi.MH10 |
| 20 PLN | |
41252 |
1991 RFN, zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.MH26b |
| 15 PLN | |