Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
39614 |
1950 parka znaczków dopłaty z lekkim abklaczem. | Fi.D122 |
| 40 PLN | |
39615 |
1950 "groszy - lokalny", Niemodlin, godło państwa, znaczek dopłaty za 50 zł. z czarnym stempelkiem typu 32, gwarancja firmowa Gryżewski, Krawczyk. | Fi.D123 Mi.P140 |
| 75 PLN | |
39616 |
1951 Godło państwa, seria znaczków czystych w ładnym stanie zachowania. | Fi.D125-36 Mi.P142-53 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
39617 |
1952 zawiadomienie o przesyłce pocztowej z Kańczugi z mieszaną frankaturą znaczków dopłaty - zarówno wydania złotowego jak i groszowego. Znaczki złotowe bez przedruku "groszy". Frankatura dopłatna zgodnie z wyliczeniem opłaty pocztowej 2,85 zł. | Fi.D141 |
| 70 PLN | |
39618 |
1953 Godło państwa, seria znaczków czystych w ładnym stanie zachowania. | Fi.D137-47 Mi.P154-64 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
39619 |
1956 kartka urzędowy a z Poznania opłacona przez odbiorcę znaczkami dopłaty. | Fi.D140 |
| 45 PLN | |
39620 |
1989 toruńskie prowizorium dopłat, znaczek z lokalnym nadrukiem. W okresie wysokiej inflacji początku lat 90-tych Poczta Polska wprowadzała kolejne serie znaczków opłaty z wysokimi nominałami, nie zrobiono tego jednak w przypadku znaczków dopłaty. Braki znaczków dopłaty o wysokich nominałach zaowocowały kilkoma lokalnymi wydaniami, jednakże tylko w Toruniu stemplowano znaczki w arkuszach, PRZED przyklejeniem na przesyłkę (w innych przypadkach stemplowano znaczek już naklejony na nią), gwarancja Krawczyk. | Fi.Pd18a |
| 45 PLN | |
39621 |
1998 znaczek dopłaty z pustopolem na dolnym marginesie oraz numerem arkusza na prawym marginesie. | Fi.D152 |
| 10 PLN | |
39622 |
1998 Trąbka pocztowa, narożnikowa seria znaczków z pustopolami pod znaczkami, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.D152-57 Mi.P169-74 |
| 120 PLN | |
39623 |
1999 kartka miejscowa z Kielc opłacony znaczkiem wycofanym z obiegu i na dodatek już raz użytym, poczta naliczyła brakującą opłatę w podwójnej wysokości znaczkami dopłaty. | Fi.D152, D153, D156 |
| 100 PLN | |