Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
3543 |
1921 kartka pamiątkowa - kawalerowie Virtuti Militari ze służby P.O.W. wydana nakładem Komitetu Budowy Pomnika Poległych Peowiaków. | |
| 40 PLN | |
3544 |
1934 całostka ilustrowana wysłana miejscowo we Wrocławiu 3.V. z okolicznościowym wirnikiem. | Mi.P251 |
| 30 PLN | |