Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
4996 |
1981 międzynarodowa wystawa filatelistyczna 'Wipa'81", znaczek za 10.50 zł. bez kolorów czerwonego i szarego,gwarancja Schmutz. | Fi.2588s Mi.2736 |
| 450 PLN | |
4997 |
1981 Polska ceramika szlachetna, znaczek za 1 zł. z błędem na 46 polu - wyrostek z prawej strony cyfry 1 w 1zł., w czworobloku, gwarancja i opis. | Fi.2596 Mi.2739 |
| 26 PLN SPRZEDANY | |
4998 |
1982 rocznik kopert FDC (bez Bl.75). | Fi.FDC 2644-2699 Mi.FDC 2792-2847&nbs |
| 23 PLN | |
4999 |
1983 rocznik kopert FDC (bez Bl. 78). | Fi.FDC 2700-2750 Mi.FDC 2848-2898&nbs |
| 20 PLN | |
5000 |
1987 10-lecie Polskiej Stacji Arktycznej im. H.Arctowskiego - albatros, znaczek za 10 zł. z błędem na 9 polu - plamka na zakończeniu dolnego skrzydła, w czworobloku, gwarancja i opis. | Fi.2930 Mi.3078 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
5001 |
1987 10-lecie Polskiej Stacji Arktycznej im. H.Arctowskiego - pingwiny, znaczek za 10 zł. z błędem na 9 polu - "duży iluminator" w kadłubie jachtu, w czworobloku, gwarancja i opis. | Fi.2931 Mi.3079 |
| 35 PLN SPRZEDANY | |
5002 |
1987 III wizyta Jana Pawła II w Polsce. | Fi.2951-52 Mi.3099-00 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
5003 |
1987 światowy dzień poczty, znaczek za 15 zł. z podwójnym drukiem, gwarancja. | Fi.2975 Dp Mi.3123 |
| 250 PLN | |
5004 |
1987 poczet królów polskich, znaczek z przywieszką i pustopolem. | Fi.2983 Mi.3131 |
| 10 PLN | |
5005 |
1987 soptkanie Jana Pawła II z gen. W.Jaruzelskim, blok. | Fi.bl. 88 Mi.Bl. 102 |
| 120 PLN | |
5006 |
1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, makulatura/próba znaczka za 20 zł z podobizną Wojciecha Korfantego - brak druku w kolorze czarnym i czerwonym. | Fi.3025 Mi.3173 |
| 350 PLN | |
5007 |
1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok. | Fi.bl. 93 Mi.Bl. 107 |
| 65 PLN | |
5008 |
1989 wydanie przedrukowe, sześcioblok znaczka za 500 zł z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.3086 Mi.3234 |
| 60 PLN | |
5009 |
1989 rośliny lecznicze, fałszerstwo na szkodę poczty znaczka za 1000,- zł, znaczek uszkodzony, gwarancja. | Fi.3098 FPt Mi.3246 PF |
| 150 PLN | |
5010 |
1989 20 rocznica lądowania na księżycu, blok cięty i ząbkowany. | Fi.bl. 95 A+B Mi.Bl. 109 A+B |
| 30 PLN | |
5011 |
1989 znaczek nie wprowadzony do obiegu z podobizną gen. G.Korczyńskiego. | Fi.XXVI Mi.VI |
| 50 PLN SPRZEDANY | |