Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
1626 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w barwie fioletowobrązowej, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.22b Mi.22b |
| 500 PLN | |
1627 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal. z brzegowym, uszkodzonym po lewej stronie, nadrukiem w kolorze fioletowym, bardzo ładny stan, gwarancja Gryżewski. | Fi.22b B |
| 800 PLN | |
1628 |
| 2 000 PLN | |
1629 |
| 1 000 PLN | |
1630 |
| 500 PLN | |
1631 |
| 900 PLN | |
1632 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z fioletowym nadrukiem odwróconym (Fi.1800.-), ładny stan, gwarancja Gryżewski. | Fi.22b No |
| 1 200 PLN | |
1633 |
| 340 PLN | |
1634 |
| 550 PLN | |
1635 |
| 220 PLN | |
1636 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.23a Mi.23A |
| 35 PLN | |
1637 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list bankowy z Ostrowca nadany 21.2.19 z oddziału banku do dyrekcji w Warszawie, gwarancja Petriuk. | Fi.23a Mi.23A |
| 2 000 PLN | |
1638 |
| 200 PLN | |
1639 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list firmowy z Noworadomska nadany 8.01.19 do Wiednia, koperta przycięta od góry, gwarancja Schmutz. | Fi.23a Mi.23A |
| 2 400 PLN SPRZEDANY | |
1640 |
| 3 300 PLN | |
1641 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Radomia wysłany 12.1.19 do Banku Handlowego w Zawierciu, mieszana frankatura wydania prowizorycznego, definitywnego i austriackiej poczty polowej, na odwrocie stempel odbiorczy z Zawiercia z datą 14.1.19, gwarancja. | Fi.23a, 88A, OA28 |
| 3 500 PLN | |
1642 |
| 700 PLN SPRZEDANY | |
1643 |
| 300 PLN | |
1644 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 150 PLN | |
1645 |
| 126 PLN SPRZEDANY | |
1646 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z odwróconym (Fi.450.-) i uszkodzonym nadrukiem brzegowym "brak P i gwiazdki", poza naturalnym lekkim pęknięciem gumy w pięknym stanie, gwarancja Falkowski. | Fi.23a No B Mi.23A |
| 320 PLN | |
1647 |
| 900 PLN | |
1648 |
| 180 PLN | |
1649 |
| 160 PLN SPRZEDANY | |
1650 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11½, gwarancja Ryblewski. | Fi.23b Mi.23B |
| 200 PLN | |
1651 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11½, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.23b Mi.23B |
| 80 PLN | |
1652 |
| 80 PLN | |
1653 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 30 PLN | |
1654 |
| 80 PLN | |
1655 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 70 PLN | |
1656 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |
1657 |
| 60 PLN | |
1658 |
| 120 PLN | |
1659 |
| 30 PLN | |
1660 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z przesuniętym skośnie nadrukiem unieważniony datownikiem w Radomiu, ładny stan zachowania, gwarancja Perzyński. | Fi.24 |
| 30 PLN | |
1661 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, gwarancja. | Fi.24 B |
| 25 PLN | |
1662 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z nadrukiem odwróconym (Fi.360.-), ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz. | Fi.24 No |
| 250 PLN | |
1663 |
| 2 000 PLN | |
1664 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem podwójnym - normalnym i po stronie gumy w idealnym stanie, znaczki z błędem "uszkodzone PO w POLSKA" i "uszkodzone P w POLSKA", fotoatest. | Fi.24Ndw B15, B16 Mi.24DD |
| 2 000 PLN | |
1665 |
| 200 PLN | |