Aukcja 106. Rosja

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
46862

1961 ZSRR, XXII zjazd KPZR, narożny znaczek z pustopolem przedrukowany na srebrnej folii, czysty.

Mi.2541
80 PLN
46863

1962 ZSRR, pierwsi kosmonauci radzieccy, blok ząbkowany i cięty, czyste.

Mi.Bl.31A, B
60 PLN
46864

1964 ZSRR, olimpiada w Tokio - "zielony" blok olimpijski na kopercie FDC, (Mi.600 euro); bardzo dobry stan zachowania.

Mi.Bl.33
1 200 PLN
46865

1965 ZSRR, Dzień Kosmonautów, znaczki drukowane na srebrnej folii, czyste.

Mi.3042-43
20 PLN
46866

1965 ZSRR, Dzień Kosmonautów, rzadka jako kasowana w czworoblokach seria znaczków drukowanych na srebrnej folii.

Mi.3042-43
70 PLN