Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
45205 |
| 35 PLN | |
45206 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 20, gwarancja i oznaczenie. | Fi.D3 |
| 30 PLN | |
45207 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 42, gwarancja i oznaczenie. | Fi.D3 |
| 30 PLN | |
45208 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 31, gwarancja i oznaczenie. | Fi.D3 |
| 40 PLN | |
45209 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 18, ciężkie podlepki, gwarancja i oznaczenie. | Fi.D3 |
| 30 PLN | |
45210 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 46, gwarancja i oznaczenie. | Fi.D3 |
| 15 PLN | |
45211 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 45, gwarancja i oznaczenie. | Fi.D3 |
| 40 PLN | |
45212 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 11, gwarancja i oznaczenie. | Fi.D3 |
| 40 PLN | |
45213 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 22, gwarancja i oznaczenie. | Fi.D3 |
| 40 PLN | |
45214 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 19, gwarancja i oznaczenie. | Fi.D3 |
| 40 PLN | |
45215 |
| 50 PLN | |
45216 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 33, zmoczone górne ząbki, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.D3 |
| 50 PLN | |
45217 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 8, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.D3 |
| 60 PLN | |
45218 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID z błędem na poz.22(72) "ułamana końcówka Z i uszkodzone P w POLSKA", gwarancja i opis pozycji Mikstein, Schmutz. | Fi.D3 B |
| 60 PLN | |
45219 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID z błędem na poz.25(75) "romb z haczykiem", na zabkach przebarwienia, gwarancja i opis pozycji. | Fi.D3 B |
| 30 PLN | |
45220 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczka dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID poz.31/42, prawe znaczki z błędami na poz.32 i 42 "pęknięta poprzeczka w A", gwarancja Łaszkiewicz, Mikulski, z opisem Schmutz. | Fi.D3 B |
| 600 PLN | |
45221 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz.89, nakład znaczka z nadrukiem formy IIB zaledwie 600 szt., bardzo ładny stan zachowania, fotoatest Mikulski. | Fi.D4 |
| 2 000 PLN SPRZEDANY | |
45222 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15/36 h. z nadrukiem formą IIB poz.55 (Fi.6000.-), piękny stan, sygnatura firmowa, SM gwarancja i opis Mikstein, gwarancja Schmutz. | Fi.D4I Mi.P11 |
| 5 500 PLN | |
45223 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 73, znaczek w pięknym stanie, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.D4I |
| 5 500 PLN | |
45224 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15/36 h. z nadrukiem formą IIB z błędem na poz.46 "uszkodzone obie litery P", gwarancja Mikstein, Bruba, Mikulski. | Fi.D4I B Mi.P11 |
| 1 620 PLN SPRZEDANY | |
45225 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 72 z błędem "uszkodzone litery AA", znaczek w pięknym stanie, bardzo rzadkie, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.D4I B14 |
| 10 000 PLN | |
45226 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 20 h. z nadrukiem formą IIA poz.1, gwarancja Koopman, z opisem Mikulski. | Fi.D5 Mi.P4 |
| 2 400 PLN | |
45227 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 89, nakład 1000 sztuk, gwarancja i oznaczenie Jungjohann. | Fi.D8 |
| 1 000 PLN | |
45228 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 71, nakład 1000 sztuk, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.D8 |
| 900 PLN | |
45229 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47, ślad po nieznacznym poziomym przygięciu widocznym od strony gumy, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.D9 |
| 400 PLN | |
45230 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 85, gwarancja Mikulski. | Fi.D9 |
| 250 PLN | |
45231 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Krawczyk. | Fi.D9B1 |
| 270 PLN SPRZEDANY | |
45232 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 72-73, prawy znaczek z błędem "dwukropek", bardzo rzadki błąd o nakładzie zaledwie 60 sztuk, niewielka podlepka między znaczkami, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.D9B2 |
| 1 350 PLN SPRZEDANY | |
45233 |
1919 róg obfitości, znaczek z silnym abklaczem. | Fi.D13 |
| 50 PLN | |
45234 |
1919 wydanie obiegowe - wzór "rogi obfitości", seria 9 znaczków na papierze białym grubym gładkim w czworoblokach, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.312.-). | Fi.D13-21 Mi.P13-21 |
| 240 PLN | |
45235 |
1919 wydanie obiegowe - rogi obfitości, czworoblok z silnym abklaczem na odwrocie. | Fi.D15 |
| 120 PLN | |
45236 |
1919 róg obfitości, znaczek z silnym abklaczem. | Fi.D15 |
| 50 PLN | |
45237 |
| 50 PLN | |
45238 |
1919 róg obfitości, znaczek z silnym abklaczem. | Fi.D17 |
| 50 PLN | |
45239 |
1919 róg obfitości, znaczek z silnym abklaczem. | Fi.D18 |
| 50 PLN | |
45240 |
1919 miejscowy list sądowy z Krakowa opłacony przez odbiorcę znaczkami dopłaty dwóch różnych wydań, bardzo rzadko spotykana frankatura dwóch różnych wydań. | Fi.D18, D27 |
| 300 PLN | |
45241 |
1919 róg obfitości, marginesowy czworoblok niekatalogowanej czarnej próby znaczka dopłaty za 100 h. na kredowanym kartonie, gwarancja Schmutz. | Fi.D 20 P |
| 3 200 PLN | |
45242 |
1919 wydanie obiegowe - wzór "rogi obfitości", marginesowa parka ciętych znaczków dopłaty za 100 (h) na cienkim prążkowanym pionowo papierze (Fi.100.-), tak jak wydano bez gumy, gwarancja Schmutz. | Fi.D20I nz Mi.20y U |
| 120 PLN | |
45243 |
1919 lokalne prowizoria dopłat, KRAKÓW 1 (typ 62) - wydanie koronowe, pionowa parka znaczków opłaty za 50 h. przedrukowanych lokalnie stempelkiem "PORTO" typu 62 i użytych jako znaczki dopłaty w Krakowie, obok unarodowionego datownika unikalny stempel "Poczta Kraków 1 Oddział Wojskowy", gwarancja. | Fi.Pd27 |
| 200 PLN | |
45244 |
1919 lokalne prowizoria dopłat, KRAKÓW 11 (typ 65) - odwrócone nadruki fioletowe PORTO stempelkiem gumowym na znaczkach od 3 hal do 1 kr skasowane 14.VI na wycinkach; sygnowane na odwrocie FILATELISTA Lwów i W.P. | Fi.Pd57-64 |
| 200 PLN | |