Aukcja 105. Widokówki z ziem polskich

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
36954

1935 widokówka Jaremcze (Kamień Dobosza), czysta.

20 PLN
36955

1936 widokówka Dziechcinka (wiadukt kolejowy), z obiegu.

40 PLN
36956

1936 widokówka Krynica (skocznia narciarska), z obiegu (znaczek zdjęty).

15 PLN
36957

1937 widokówka Lwów (Ogólny widok), z obiegu.

25 PLN
36958

1937 widokówka trumna Józefa Piłsudskiego w krypcie św.Leonarda na Wawelu, bez obiegu.

60 PLN
36959

1937 widokówka Oborniki (lecznica pod Obornikami), z obiegu.

60 PLN
36960

1937 widokówka Karpacz (Brückenberg), z obiegu.

30 PLN
36961

1937 widokówka Gdynia (Skwer Kościuszki), czysta.

80 PLN
36962

1937 widokówka z Ostrowa Wielkopolskiego , Park Mickiewicza.

40 PLN
36963

1938 widokówka Wilno, góra zamkowa, czysta.

45 PLN
36964

1938 widokówka Karkonosze, czysta.

12 PLN
36965

1938 widokówka Częstochowa, katedra św.Rodziny, czysta.

35 PLN
36966

1938 widokówka z Nowogródka.

60 PLN
36967

1939 widokówka Grodno, fragment widoku ogólnego, zapisana bez obiegu (znaczek dobierany).

30 PLN
36968

1939 kartka nadana w ambulansie pocztowym nr 259 na trasie Sommerfeld - Liegnitz, widokówka z Legnicy.

80 PLN
36969

1940 widokówka Warszawa, czysta.

35 PLN
36970

1940 widokówka Świeradów (Bad Flinsberg), czysta.

20 PLN
36971

1940 widokówka Świeradów Zdrój (Bad Flinsberg), zapisana bez obiegu.

20 PLN
36972

1942 widokówka Zakopane, panorama miasta i kolejka zębata; czysta.

40 PLN
36973

1942 widokówka Kraków (Institut für Deutsche Ostarbeit, Hof Annagasse 12).

40 PLN
36974

1945 widokówka Łódź, Szpital Ubezpieczalni Społecznej, czysta.

30 PLN
36975

1945 widokówka Kudowa, zadrukowane napisy niemieckie, czysta.

40 PLN
36976

1947 widokówka "Dni Krakowa" z numerem zezwolenia cenzury M-4-20188, litografia, czysta.

40 PLN
36977

1947 widokówka szarża ułanów za Odrą, czysta.

40 PLN
36978

1950 widokówka M/s Batory, czysta.

25 PLN
36979

1954 widokówka z Wisły - wodospady Białej Wisełki.

20 PLN