Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
24675 |
1962 Rok Korczakowski, seria z odmianami papieru. | Fi.1209-14 Mi.1357-62 |
| 25 PLN | |
24676 |
| 180 PLN | |
24677 |
1962 walka z malarią, kasowany blok z błędem "A zamiast Ą w MALARIĄ", gwarancja. | Fi.bl.25 B1 Mi.Bl.27 |
| 15 PLN | |
24678 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "NARCIARSKIĘ" na kopercie FDC, skasowany w Zakopanem; gwarancja. | Fi.bl.30(24) B2 Mi.Bl.26 |
| 40 PLN | |
24679 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "ZAKOPANÉ" na kopercie FDC, skasowanej w Warszawie; gwarancja. | Fi.bl.30(24) B3 Mi.Bl.26 |
| 40 PLN | |
24680 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, blok z błędem "ZAKOPANÉ" (na znaczku). | Fi.bl.30B3 Mi.Bl.26 |
| 30 PLN | |
24681 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, komplet arkusików. | Fi.bl.31-3 Mi.1294-6 KB |
| 260 PLN | |
24682 |
| 300 PLN | |
24683 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem - FIS, makulatura bloku za 4 x 60 gr., skośnie cięta na górze i na dole, ze znaczkami znacznie przesuniętymi w prawo, bardzo rzadkie, gwarancja i oznaczenie. | Fi.bl.32 MK Mi.1298 |
| 400 PLN | |
24684 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, ozdobny arkusik drukowany na bibułkowej przekładce międzyryzowej, znane nieliczne egzemplarze, gwarancja i oznaczenie "1151As". | Fi.bl.33B1 |
| 1 260 PLN SPRZEDANY | |
24685 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
24686 |
1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej FIP, blok skasowany 25.VIII stemplem okolicznościowym w pierwszym dniu obiegu. | Fi.bl.34 Mi.Klb.1337 |
| 70 PLN | |
24687 |
| 30 PLN | |
24688 |
1962 walka z malarią, blok z błędem "A zamiast Ą w MALARIĄ". | Fi.bl.35B1 Mi.Bl.27 |
| 20 PLN | |
24689 |
1962 walka z malarią, blok z błędem "A zamiast Ą w MALARIĄ", blok na papierze ze znakiem wodnym Zn.W. III.1. | Fi.bl.35B1 Zn.W III.1 Mi.Bl.27 |
| 80 PLN | |
24690 |
1962 V Kongres Związków Zawodowych, blok ze znakiem wodnym III.1 z pełną oryginalną gumą, skasowany 26.XI stemplem okolicznościowym w pierwszym dniu obiegu. | Fi.bl.37 Mi.1363 |
| 30 PLN | |
24691 |
1962 plakietka cegiełka na budowę warszawskiego klubu filatelisty o rysunku zbliżonym do znaczka Fi.1296 wydanego rok później. | |
| 15 PLN | |
24692 |
1962-65 zestaw znaczków na papierze białym, gwarancja i opis Weźranowski. | |
| 50 PLN | |
24693 |
1962-65 zestaw znaczków na papierze szarym, gwarancja i opis Weźranowski. | |
| 70 PLN | |
24694 |
1962 nalepki okolicznościowe wystawy filatelistycznej "Wojsko - Lotnictwo - Kosmos" w Poznaniu. | |
| 30 PLN | |
24695 |
1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, czarnodruk z serii "Historyczne Miasta Polski" (Fi.320.-), dekoracyjny walor w pięknym stanie zachowania. | Fi.1054 ND Mi.1210 ND |
| 300 PLN | |
24696 |
1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, czarnodruk z serii "Historyczne Miasta Polski". | Fi.1054 ND Mi.1210 ND |
| 250 PLN | |
24697 |
1963 "100 ROCZNICA ŚMIERCI R.TRAUGUTTA" Lublin, znaczek na ilustrowanej karcie ostemplowany okolicznościowo 5.VIII. | Fi.1222 Mi.1370 |
| 30 PLN | |
24698 |
1963 100. rocznica Powstania Styczniowego, znaczek za 60 gr z błędem na poz.13 "uszkodzona litera R w TRAUGUTT", papier ze znakiem wodnym w położeniu - III.8; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1222 B1 Mi.1370 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
24699 |
| 80 PLN | |
24700 |
1963 rocznik znaczków czystych (Fi.459,40). | Fi.1222-1308 Mi.1370-1456 |
| 370 PLN | |
24701 |
1963 Walka z głodem na świecie, znaczek za 40 gr dolny z błędem "plamka na górne pętli litery S w POLSKA" na poz.12, papier ze znakiem wodnym w położeniu III.5; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1223 B2 Mi.1371 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
24702 |
1963 karnet - "RASY PSÓW". | Fi.1226-34 Mi.1374-82 |
| 40 PLN | |
24703 |
| 100 PLN | |
24704 |
| 15 PLN | |
24705 |
1963 gady i płazy, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów. | Fi.1245 Mi.1393 |
| 30 PLN | |
24706 |
1963 gady i płazy, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - przesunięta barwa zielona. | Fi.1245MK Mi.1393 |
| 35 PLN | |
24707 |
1963 Gady i płazy, narożny czworoblok znaczka za 60 gr., drukowany na papierze smugami pozbawionym kredy, rzadki błąd - pod światło wygląda jak papier ze znakiem wodnym, gwarancja Krawczyk. | Fi.1248 MK Mi.1396 |
| 500 PLN | |
24708 |
| 35 PLN | |
24709 |
| 50 PLN | |
24710 |
1963 XVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczek z błędem "fałda na udzie zawodnika". | Fi.1260B1 Mi.1408 |
| 15 PLN | |
24711 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczek z błędem "fałda na udzie zawodnika". | Fi.1260B1 Mi.1408 |
| 20 PLN | |
24712 |
1963 XVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, znaczki z błędem "dwukrotnie przerwana szpada". | Fi.1261B2 Mi.1409 |
| 20 PLN | |
24713 |
| 65 PLN | |
24714 |
1963 wielcy Polacy, seria w parkach rozdzielonych pustopolem. | Fi.1263-6 Mi.1411-4 |
| 60 PLN | |