Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
43083 |
1979 Polska grafika współczesna - Władysław Skoczylas, cięty znaczek za 4,50 zł., w katalogu Michel katalogowany z wyceną 220 euro, piękny stan zachowania, gwarancja Kalinowski. | Fi.2463 nz Mi.2610 U |
| 600 PLN | |
43084 |
1979 400. rocznica ustanowienia Trybunału Konstytucyjnego, makulaturowy cięty znaczek z niekompletnym drukiem tła znaczka, gwarancja. | Fi.2464nz Mi.2611U |
| 750 PLN | |
43085 |
1979 60-lecie Polskiego Komitetu Olimpijskiego, znaczek bez druku barwy karminowej - brak symbolu olimpijskiego, dla porównania an dole normalny znaczek, gwarancja Kalinowski. | Fi.2466s Mi.2613F |
| 300 PLN | |
43086 |
1979 100 lat wędkarstwa polskiego, znaczek z znacznym przesunięciem druku barwy szarej - brak napisu POLSKA, poniżej dla porównania normalny znaczek, gwarancja Kalinowski. | Fi.2471MK Mi.2617F |
| 450 PLN | |
43087 |
1979 100 lat wędkarstwa polskiego, znaczek z znacznym przesunięciem druku barwy brązowej - brak napisu POLSKA, poniżej dla porównania normalny znaczek, gwarancja Kalinowski. | Fi.2477MK Mi.2623F |
| 450 PLN | |
43088 |
1979 150-lecie żeglugi parowej na Wiśle, lewy znaczek z błędem "1 zamiast I w słowie ŚWIERCZEWSKI". | Fi.2486B1 Mi.2634I |
| 45 PLN | |
43089 |
1979 kopalnia soli w Wieliczce, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie, w arkuszu znaczka za 1 zł znaczek z błędem B1. | Fi.2490-1 ark. (2490 B1) Mi.2638-9 |
| 280 PLN SPRZEDANY | |
43090 |
| 1 200 PLN | |
43091 |
| 240 PLN | |
43092 |
1979 60-lecie PKOl, czarnodruk z numerem po prawej stronie, bardzo dobry stan zachowania (Fi.220.-). | Fi.bl.105ND (61) Mi.Bl.74ND |
| 200 PLN | |
43093 |
1980 "70-ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI" dekoracyjna całość ostemplowana okolicznościowo 11.11 we Wrocławiu. | Fi.2095, 2685 Mi.2242, 2833 |
| 20 PLN | |
43094 |
1980 rocznik znaczków czystych (Fi.61,40). | Fi.2516-78 Mi.2664-2726 |
| 35 PLN | |
43095 |
| 120 PLN | |
43096 |
1980 kompletny rocznik z serią znaczków dopłaty, dodatkowy znaczek 2534 z błędem "krótsze I w ROCZNICA". | Fi.2516-78, bl.111-3, D148-51 |
| 60 PLN | |
43097 |
1980-1989 komplet 10 czystych roczników obejmujący wszystkie podstawowe znaczki i bloki, nie zawierający: odmian, znaczków z przywieszkami, arkusików (Fi.794,20). | Fi.2516-3104 Mi.2664-3252 |
| 480 PLN | |
43098 |
1980 150-lecie stadniny koni w Sierakowie, znaczki za 6 zł w parce poziomej, lewy z błędem "wcięcie w 0 w 150" na poz.6; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski. | Fi.2521 B1 Mi.2669 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
43099 |
1980-81 roczniki w klaserze wydanym przez RSW Prasa-Książka-Ruch, dodatkowo parka znaczków Fi. 2534, oba z błędem - "krótkie I w ROCZNICA" i "brak kropki po W", nowodruk znaczków z Pablem Picassem w postaci bloku i dwa trzyznaczkowe paski znaczka Fi. 2580 z jedną przywieszką w środku i dwoma przywieszkami na zewnątrz. | Fi.2521-2643, bl.67-72, 2534B1, B2, 2580ND Mi.2664-2791, Bl.81-86 |
| 340 PLN | |
43100 |
1980 150-lecie stadniny koni w Sierakowie, znaczki za 6,90 zł w parce poziomej, lewy z błędem "ścięty nosek 1 w 150" na poz.11; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski. | Fi.2523 B1 Mi.2671 |
| 60 PLN | |
43101 |
1980 nowodruk wydany z okazji Igrzysk Olimpijskich w Lake Placid i Moskwie, niski nakład zaledwie 20.000 sztuk. | Fi.2526-9 ND Mi.2674-7 |
| 190 PLN | |
43102 |
1980 Igrzyska Olimpijskie w Lake Placid, dolny znaczek z błędem "jasna szyja biegacza". | Fi.2528B2 |
| 30 PLN | |
43103 |
| 40 PLN | |
43104 |
1980 35. rocznica powstania ONZ, znaczek z błędem "ścięte a w Polska i uszkodzona flaga". | Fi.2565 B1 Mi.2713 |
| 30 PLN | |
43105 |
1980 Warszawskie pojazdy konne, seria z pustopolami u góry, z wyjątkiem znaczka za 6 zł z pustopolem u góry, czyste (Fi.60.-). | Fi.2573-78 Mi.2721-26 |
| 40 PLN | |
43106 |
1981 "70 LAT HARCERSTWA POLSKIEGO WYSTAWA" Warszawa 1, znaczek wydany z okazji 150 rocznicy Powstania Listopadowego na ozdobnej kopercie, ostemplowany okolicznościowo 29.11 w pierwszym dniu obiegu; temat - HARCERSTWO. | Fi.2572 Mi.2720 |
| 20 PLN | |
43107 |
1981 rocznik kopert FDC (bez bl.113(70); Fi.66.-). | Fi.2579-2643 Mi.2727-91 |
| 60 PLN | |
43108 |
1981 rocznik znaczków czystych (Fi.56,10). | Fi.2579-2643 Mi.2727-91 |
| 30 PLN | |
43109 |
1981 Pablo Picasso, nowodruk w pięknym stanie (Fi.280.-). | Fi.2580ND Mi.Bl.74ND |
| 240 PLN | |
43110 |
1981 Sport balonowy, znaczki za 2 zł w parce poziomej, prawy z błędem "O w POLSKA zniekształcone u dołu" na poz.25; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski. | Fi.2582 B1 Mi.2730 |
| 50 PLN | |
43111 |
1981 Sport balonowy, 2 zł połowa arkusza sprzedażnego, z błędami na: poz.3 "czarna kropka na białym pasku balonu", poz.22 "czarna kropka na białym pasku balonu", poz.25 "O w POLSKA zniekształcone u dołu" (pokazano w powiększeniu), poz.35 "P w POLSKA wyszczerbione"; czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczki z błędami gwarancja. | Fi.2582 B1, B2, B Mi.2730 |
| 120 PLN | |
43112 |
1981 sport balonowy, prawy znaczek z błędem "ń w Anderson". | Fi.2586B1 Mi.2734 |
| 25 PLN | |
43113 |
| 35 PLN | |
43114 |
1981 sport balonowy, znaczek z błędem "ń w słowie Anderson". | Fi.2586B1 |
| 25 PLN | |
43115 |
1981 100.rocznica urodzin Pabla Picassa, komplet: przywieszka z prawej, przywieszka z lewej, przywieszka między znaczkami, znaczek pomiędzy przywieszkami, czyste. | Fi.2589Pw Mi.2728aZf |
| 20 PLN | |
43116 |
1981 Polska ceramika szlachetna (I), 1 zł arkusz sprzedażny, z błędami na: poz.21 "ciemna plama w tle na lewo od wazonu", poz.46 "wyrostek z prawej strony cyfry 1 w nominale"; czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczki z błędami gwarancja. | Fi.2596 B1 Mi.2739 |
| 60 PLN | |
43117 |
1981 restytucja żubra, niebezpieczne fałszerstwo abklacza. | Fi.2608 Mi.2764 |
| 50 PLN | |
43118 |
1981 Restytucja żubra, arkusz znaczków za 6,50 zł (10 pasków po 5 znaczków), zgięty pionowo (Fi.50.-, Mi.60 euro). | Fi.2608-12 Mi.2764-68 |
| 80 PLN | |
43119 |
| 25 PLN | |
43120 |
1981 60-lecie Polskiego Związku Tenisowego, dolny lewy znaczek z błędem "plama nad skarpetą na lewej nodze". | Fi.2613B1 Mi.2756 |
| 25 PLN | |
43121 |
1981 60-lecie Polskiego Związku Tenisowego, znaczek z błędem "plama nad skarpetą na lewej nodze". | Fi.2613B1 Mi.2756 |
| 30 PLN | |
43122 |
1981 Sport modelarski, arkusze czyste znaczków drukowanych w NRD; na dolnym marginesie oznaczenia drukarni "VEB Wertpapierdruckerei der DDR"; dobry stan zachowania (arkusze pionowo zgięte). | Fi.2614-19 Mi.2757-62 |
| 200 PLN | |