Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
31415 |
1944 26. rocznica odzyskania niepodległości, kasownik pierwszego dnia obiegu, gwarancja. | Fi.25 |
| 50 PLN | |
31416 |
1944 26-rocznica Odzyskania Niepodległości, czysty znaczek za 25 gr., gwarancja. | Fi.25 |
| 60 PLN | |
31417 |
1944 25-lecie Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, czysty znaczek za 50 gr., gwarancja. | Fi.26 |
| 60 PLN | |
31418 |
1944 25-lecie Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, kasowany marginesowy znaczek za 50 gr., gwarancja. | Fi.26 |
| 50 PLN | |
31419 |
1944 Święto Artylerii, znaczek za 20 gr. w kolorze szarozielonym, gwarancja. | Fi.27 |
| 60 PLN | |
31420 |
1944 Święto Artylerii, narożny znaczek za 20 gr. w bardzo intensywnym kolorze, niemal czarnozielonym, gwarancja. | Fi.27 |
| 100 PLN | |
31421 |
1944 Powstanie Wielkopolskie, czysty znaczek za 20 gr. gwarancja. | Fi.28 |
| 50 PLN | |
31422 |
1944 herby miast, gwarancja. | Fi.Cp2 |
| 50 PLN | |
31423 |
1944 całostka obiegowa bez ilustracji na odwrocie. | Fi.Cp7II |
| 180 PLN | |
31424 |
1944 całostka ilustrowana ze stemplami okolicznościowymi, gwarancja na odwrocie Schmutz. | Fi.Cp10 |
| 200 PLN | |
31425 |
1944 Rocznica Powstania Styczniowego, całostka o brunatnym znaku opłaty (niewielki nakład - 400 sztuk), datowana 9.V, doskonały stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.Cp14 |
| 400 PLN | |
31426 |
1944 Rocznica Powstania Styczniowego, całostka o brunatnym znaku opłaty (niewielki nakład - 400 sztuk), czysta w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.Cp14 |
| 400 PLN | |
31427 |
1944 Dni Morza, karta pocztowa, czysta w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja. | Fi.Cp19 |
| 120 PLN | |
31428 |
1944 Dni Morza, całostka. | Fi.Cp19 |
| 50 PLN | |
31429 |
1944 Rok Olimpijski, gwarancja. | Fi.Cp20y |
| 400 PLN | |
31430 |
1944 Warszawa walczy, całostka ostemplowana grzecznościowo 1.IX w rocznicę wybuchu II wojny. | Fi.Cp21 |
| 40 PLN | |
31431 |
1944 Warszawa walczy, całostka czysta; minimalnie słabszy stan zachowania (punktowe przebarwienia); gwarancja. | Fi.Cp21 |
| 40 PLN | |
31432 |
1944 Warszawa walczy, całostki o ciemnym i jasnym znaku opłaty skasowane 1.IX w rocznicę wybuchu wojny; bardzo dobry stan zachowania; górna ciemna karta gwarancja i opis Pelczar; dolna jasna gwarancja. | Fi.Cp21 |
| 100 PLN | |
31433 |
1944 Warszawa walczy, całostka. | Fi.Cp21 |
| 25 PLN | |
31434 |
1944 Warszawa walczy, dwie całostki w kolorach jasnoszarym i szarym. | Fi.Cp21 |
| 60 PLN | |
31435 |
1944 Warszawa walczy, gwarancja Schmutz. | Fi.Cp21 |
| 30 PLN | |
31436 |
1944 Herby miast - Wilno, całostka z Informacji Obozowej - komórki zajmującej się zdobywaniem i przekazywaniem jeńcom informacji dotyczących osób cywilnych z Warszawy oraz z AK, adresów Oflagów, Stalagów oraz adresy mieszkańców obozu, karta wysłana 3.XII, znak opłaty skasowany stemplem okolicznościowym z okazji rocznicy uruchomienia Poczty Obozowej, poniżej odciśnięty datownik; dodatkowy symbol IO (Informacja Obozowa); rzadki walor w dobrym stanie zachowania; gwarancja. | Fi.Cp22a |
| 800 PLN | |
31437 |
1944 herby miast, całostka z usterką "kamień na ramce nad głową", gwarancja i opis Pelczar. | Fi.Cp22b |
| 100 PLN | |
31438 |
1944 herby miast, dwie kartki z obiegu pocztowego, całostki w kolorze brązowym i ciemnobrazowym . | Fi.Cp22b |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
31439 |
1944 herby miast, gwarancja. | Fi.Cp24 |
| 40 PLN | |
31440 |
1944 herby miast, całostka grzecznościowo ostemplowana, na odwrocie gwarancja Schmutz. | Fi.Cp24 |
| 30 PLN | |
31441 |
1944 herby, całostka z obiegu pocztowego, gwarancja Schmutz. | Fi.Cp24 |
| 30 PLN | |
31442 |
1944 Herby miast - Kraków, całostka o oliwkowym znaku opłaty, skasowana grzecznościowo 15.XII, dodatkowo stempel okolicznościowy z okazji rocznicy uruchomienia Poczty Obozowej. | Fi.Cp25 |
| 40 PLN | |
31443 |
1944 Herby miast - Kraków, całostka o oliwkowym znaku opłaty, czysta, minimalnie słabszy stan zachowania (punktowe przebarwienia); gwarancja. | Fi.Cp25 |
| 40 PLN | |
31444 |
1944 Herby miast - Kraków, całostka o oliwkowym znaku opłaty, wysłana 5.XII, bez treści na odwrocie; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.Cp25 |
| 50 PLN | |
31445 |
1944 Herby miast - Kraków, całostka o oliwkowym znaku opłaty, z obiegu, datowana 23.XII; dodatkowo odciśnięty trzywierszowy stempelek okolicznościowy "Gross Born/ Wigilia 1944 roku/ Of.Obóz II/D", który po zaledwie kilku godzinach stosowania zniszczono!!! dobry stan zachowania (zagięcia); gwarancja. | Fi.Cp25 |
| 120 PLN | |
31446 |
1944 Herby miast - Kraków, całostka w oliwkowym kolorze ze szczątkowym podwójnym drukiem znaku opłaty i napisu POCZTÓWKA, szczególnie mocno widocznym w jego prawej części (litery WKA), unikalny nieopisany do tej pory błąd; karta czysta w bardzo dobrym stanie zachowania; pojedyncza gwarancja. | Fi.Cp25 |
| 2 800 PLN | |
31447 |
1944 herby miast, całostka w kolorze oliwkowym. | Fi.Cp25 |
| 50 PLN | |
31448 |
| 40 PLN | |
31449 |
1944 Herby miast - Kraków, całostka o szarym znaku opłaty, czysta, dobry stan zachowania (poziome zgięcie u dołu karty); gwarancja Krawczyk. | Fi.Cp26 |
| 50 PLN | |
31450 |
1944 herby miast, całostka grzecznościowo stemplowana. | Fi.Cp26 |
| 25 PLN | |
31451 |
1944 herby miast, całostka w kolorze szarym. | Fi.Cp26 |
| 20 PLN | |
31452 |
| 20 PLN | |
31453 |
1944 herby miast, gwarancja. | Fi.Cp26 |
| 40 PLN | |
31454 |
| 320 PLN | |