Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
35545 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 7. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
35546 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 8. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
35547 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 9. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
35548 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 10. | Fi.Cp55 |
| 65 PLN SPRZEDANY | |
35549 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 13. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
35550 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp55 |
| 65 PLN SPRZEDANY | |
35551 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 16. | Fi.Cp55 |
| 65 PLN SPRZEDANY | |
35552 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 18. | Fi.Cp55 |
| 65 PLN SPRZEDANY | |
35553 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 19. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
35554 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 21. | Fi.Cp55 |
| 65 PLN SPRZEDANY | |
35555 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 22. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
35556 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 28. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
35557 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 30. | Fi.Cp55 |
| 65 PLN SPRZEDANY | |
35558 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 31. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
35559 |
1933 kartka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp58 |
| 60 PLN | |
35560 |
1933 wydanie prowizoryczne, karta nr.45 z czarnym nadrukiem nowej wartości wykonanym w Drukarni Rolniczej w Warszawie (cyfra 0 o większym świetle otworu, kreski grubsze); sygnatura "P.Z.G.Nr.235-5.000.000-26." przesłana 11.X.33 miejscowo w Warszawie, znak opłaty unieważniony wirnikiem propagandowym "PACZKI ŻYWNOŚCIOWE" (Myślicki 32 124). | Fi.Cp58Ia |
| 30 PLN | |
35561 |
| 120 PLN | |
35562 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 19, nadruk typ I. | Fi.Cp61I |
| 260 PLN SPRZEDANY | |
35563 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 26. | Fi.Cp63 |
| 225 PLN SPRZEDANY | |
35564 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 23. | Fi.Cp63 |
| 225 PLN SPRZEDANY | |
35565 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 20, niewielkie plamki. | Fi.Cp63 |
| 225 PLN SPRZEDANY | |
35566 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 14, prawie niewidoczne złamanie w prawym dolnym narożniku. | Fi.Cp63 |
| 225 PLN SPRZEDANY | |
35567 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 13. | Fi.Cp63 |
| 225 PLN SPRZEDANY | |
35568 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 7. | Fi.Cp63 |
| 225 PLN SPRZEDANY | |
35569 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 8. | Fi.Cp63 |
| 225 PLN SPRZEDANY | |
35570 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 5. | Fi.Cp63 |
| 225 PLN SPRZEDANY | |
35571 |
1934 godło państwowe, karta podwójna - część na odpowiedź za 15 gr, sygnatura M.P.i T.(XII-1934)500.000., wysłana 6.VII.35 z miejscowości Budzanów k.Trembowli do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania (Fi.85.-). | Fi.Cp65B |
| 60 PLN | |
35572 |
| 40 PLN | |
35573 |
| 40 PLN | |
35574 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 19. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
35575 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 20. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
35576 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa Gmach Centrali Telegrafu i Telefonu, wysłana 17.XII z urzędu Warszawa-Sejm do miejscowości Przybyłowice; dobry stan zachowania (dwa rogi słabsze). | Fi.Cp68 |
| 30 PLN | |
35577 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 6 - Gdynia Fragment portu, wysłana 25.VI.36 z Żywca do Warszawy; dobry stan zachowania (pionowa fałdka po lewej). | Fi.Cp68 |
| 30 PLN | |
35578 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 1 - Kraków. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
35579 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 2 - Lwów. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
35580 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 3 -Lwów. | Fi.Cp68 |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
35581 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
35582 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
35583 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 6 - Gdynia. | Fi.Cp68 |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
35584 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 7 - Żabie. | Fi.Cp68 |
| 80 PLN SPRZEDANY | |