Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
2505 |
1941 - 1945 komplet wydań Polskiego Rządu na Emigracji. | Fi.338 A-U Mi.360-379A |
| 280 PLN | |
2506 |
1941-45 komplet wydań polskiego rządu na emigracji w Londynie. | Fi.338A-U Mi.360-379 |
| 260 PLN SPRZEDANY | |
2507 |
1943 pierwsza seria stemplowana grzecznościowo na kopercie kasownikiem agencji pocztowej mieszczącej się na ORP Wilk. | Fi.338 A-H Mi.360-67 |
| 60 PLN | |
2508 |
1943 druga seria na poleconym liście filatelistycznym nasdanym z agencji pocztowej mieszczącej się na ORP Wilk. | Fi.338 I-O Mi.368-75 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
2509 |
1944 okolicznościowy blankiet z okazji 3 rocznicy wybuchu II WŚ, stempel poczty polowej nr 112 1.IX.44, uszkodzenia po wklejkach. | Fi.338 J Mi.369 |
| 100 PLN | |
2510 |
1944 polecona kartka filatelistyczna opłacona seriš Monte Casino nadana z agencji pocztowej na ORP Wilk 12.VIII.44. | Fi.338 P-T Mi.376-79 |
| 230 PLN | |
2511 |
1944 pamiątkowy karnet Stowarzyszenia Filatelistów Polskich w Wielkiej Brytanii z okazji XXV lecia Poczty Polskiej. | Fi.338 I Mi.368 |
| 60 PLN | |
2512 |
1945, Polska Marynarka Handlowa, polecony list nadany w agencji pocztowej na polskim statku, adresowany do Chicago. Znaczki unieważnione niemym kasownikiem. Dodatkowo odbitki pieczęci agencyjnej z orłem. Stemple odbiorcze Nowy Jork 9.I, Chicago 11 i 12.I. Zalepka cenzury amerykańskiej. Niezwykle ciekawa i unikalna całość. | |
| 800 PLN | |