1943 karta obiegowa o nominale 10 f, datowana i wysłana 31 XII , na odwrocie życzenia noworoczne; doskonały stan zachowania; gwarancja Schmutz.

Lot # 3962

Auction 97
Current price: 120 PLN
Catalog: Fi.Cp8yII
Category: PoW Gross Born camp