Lot # 9444
Close:
Start price: 600
Current price: 600
Number of bids: 0 (Bid history)
Catalog:
Fi.1-2
Category: WW1 military postage

1914 Orzeł - wydanie legionowe NKN, rzadkie - jako kasowane, seria znaczków na wycinkach (Fi.700.-), unieważnionych kasownikiem ramkowym "Poczta Polowa W.P. / JĘDRZEJÓW", przedwojenne sygnatury.
Photo