1942 Pochodnia, znaczek za 10 fen na papierze szarym szorstkim grubym na karcie pocztowej z życzeniami bożonarodzeniowymi, ozdobionej scenką z warszawskiego Nowego Miasta malowaną piórkiem i akwarelami - to kamienica "Pod Okiem Opatrzności" przy Freta 29, dziś lokale na parterze zajmuje salon fryzjerski; sygnowana "MS" (Marian Stępień?), przesłana 24.XII; przepiękna dekoracyjna całość w doskonałym stanie zachowania; gwarancja Schmutz.

Lot # 37485

Auction 91
Current price: 2 400 PLN
Catalog: Fi.16y
Category: PoW Woldenberg camp