1944 Falenica - wydanie prowizoryczne, kasowany na wycinku znaczek za 8 gr. z nadrukiem ręcznym stempelkiem gumowym dużej litery "F" o wymiarach 11x22,5 mm, właściwe są w kolorze czarnofioletowymu (fałszywe w kolorze czarnym), przeważnie są bez gumy, do obiegu nie doszły, bardzo rzadko spotyka się kasowane, bardzo ładny stan zachowania, ewentualnie sygnatura.

Lot # 38221

Auction 91
Current price: 250 PLN
Catalog: Fi.2
Category: Local postage 1944-1945